Quantcast
انتشار نشریه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ارتباط ایران زمین – پایگاه خبری خرد و کلان
شنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » بانک » انتشار نشریه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ارتباط ایران زمین

انتشار نشریه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ارتباط ایران زمین

نهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین، با هدف اطلاع رسانی از فعالیت ها و رویدادهای بانک ایران زمین منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نهمین شماره نشریه”ارتباط ایران زمین “با مدیرمسئولی هادی قدیمی و سردبیری سیدمحمد حسین استاد منتشر شد.
در این شماره از نشریه، مطلبی به قلم هادی قدیمی با عنوان «بازنگری در کارمزدهای بانکی ضروری است» منتشر شده که باید در کارمزدهای سیستم بانکی بازنگری صورت گیرد، زیرا بانک های خصوصی دیگر توان هزینه کرد بالاتر از درآمد را ندارند و ارائه خدمات بانکی نوین مستلزم اخذ کارمزدهای مربوط به آن خواهد بود” پرداخته است.
پرونده ویژه این شماره ازنشریه داخلی ارتباط ایران زمین به موضوع ضرورت بازنگری در نرخ کارمزدهای تراکنش های بانکی اختصاص یافته است که عنوان شده رشد استفاده از کارت های بانکی در سال های اخیر افزایش بسیاری پیدا کرده است و همزمان با توسعه بانکداری الکترونیکی در کشور همه ما به استفاده از کارت های بانکی در انجام فعالیت های روزمره عادت کرده ایم، اما با رشد تصاعدی تعداد تراکنش های خرد الکترونیکی و به دلیل افزایش هزینه های بانکی به دلیل ساختار غلط کارمزد هیچ بعید نیست بانک ها ناچار به توقف ارایه خدمات تراکنش های خرد شوند. وضرورت های لازم برای موفقیت این طرح را از زبان کارشناسان اقتصادی بیان کرده است.
در قسمت پنجره آن به حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در مراسم افتتاحیه اولین سوپر مارکت بانکی دیجیتال پرداخته ونشست صمیمانه مدیران ارشد بانک با اصحاب رسانه و کسب رتبه برتر شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بانک از جمله گزارش های خواندنی این شماره نشریه است.
یاداشت معاون فن آوری اطلاعات،گزارش جلسات شعب استانها، اهدا جایزه جشنواره شتاب، افتتاح شعب جدید استانی، بازدید مدیران ارشد بانک از شعب استانی در سراسر کشورمان ایران زمین از دیگر گزارش های این شماره است.
نشریه ارتباط ایران زمین در راستای رسالت خود تلاش می کند، تا با پوشش کامل رویدادها و اخبار مهمترین خدمات بانک را برای کارکنان و علاقمندان معرفی نماید.

 

* کد خبر: 7363

این را نیز بررسی کنید

واگذاری تعیین محل مصرف منابع قرض الحسنه به مشتریان بانک ملی ایران

سنت نیکوی قرض الحسنه سال هاست که در نظام بانکی ما جای خود را باز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *