سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

پرتفوی شرکت بیمه سامان ۷۰ درصد رشد کرد

مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اعلام رشد ۷۰ درصدی پرتفوی این شرکت درسال گذشته، تاکید کرد که رشد ۷۰ درصدی فروش در سال جاری نیز هدفگذاری شده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، احمد رضا ضرابیه درگردهمایی بزرگ شبکه فروش این شرکت که با حضور گسترده اعضای شبکه فروش در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد، تصریح کرد که همه ظرفیت های گروه مالی سامان دراختیار شبکه فروش شرکت بیمه سامان قرار گرفته، بنابراین ضرب آهنگ رشد فروش در شرکت بیمه سامان مداوم و پایدار خواهد بود.

به گفته وی، در فضای موجود که رقابت با تکیه بر فناوری است، باید از پتانسیل های گروه مالی سامان به شکل حداکثری جهت هم افزایی هر چه بیشتر استفاده کرد.

ضرابیه، حداکثرکردن منافع قانونی شبکه فروش را هدف مهم شرکت بیمه سامان دانست و افزود: ایستایی، منش سامان نیست و با توسعه زیرساخت در همه بخش ها به ویژه حوزه فناوری اطلاعات، سرعت رشد شرکت و ارتقاء کیفیت خدمات سامان بیش از پیش خواهد بود.

مدیرعامل شرکت بیمه سامان، تاکید کرد: اعتباربیمه سامان، مدیون همکاری اثربخش شعب و شبکه فروش شرکت در خدمات رسانی شایسته به مشتریان بوده و افزایش سرمایه اجتماعی سامان نتیجه پیاده سازی رویکرد مشتری محور در همه حوزه ها و سالها تلاش و مجاهدت برای خدمت رسانی در شأن و خالصانه به مردم عزیز کشورمان می باشد.

در این گردهمایی بزرگ شبکه فروش بیمه که با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد گروه بیمه سامان تشکیل شد، از خدمات برترین های سامان قدردانی و به آنها لوح تقدیر اهدا شد.

کد خبر: 19312

این را نیز بررسی کنید

سرمد

افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت در دستور کار بیمه سرمد

دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *