سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

بازدید سرزده مدیر‌عامل بیمه سرمد از مدیریت شعبه غرب مازندران

مدیرعامل شرکت بیمه سرمد در بازدید از شعب بیمه سرمد طی سفر به استان مازندران، به صورت سر زده از مدیریت شعبه غرب مازندران در شهر نوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر بهشتی‌نژاد ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات همکاران، به تشریح اهداف و برنامه‌های شرکت بیمه سرمد پرداخت و بر لزوم بهبود عملکرد، جلب رضایت مشتریان، استفاده از ظرفیت‌های استانی و ارائه خدمات مطلوب به بیمه گزاران تاکید کرد.

وی همچنین نیروی انسانی را یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های شرکت قلمداد کرد و با تأکید بر استراتژی شرکت مبنی بر توانمندسازی کارکنان گفت: “افزایش توانمندی نیروی انسانی و جذب نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف، باعث افزایش کیفیت خدمات، بالا رفتن راندمان کاری و رضایت بیشتر مشتریان شرکت می‌شود”.

بهشتی نژاد از سوی دیگر با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به آحاد جامعه، افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سرمد به منظور تسهیل خدمت رسانی به مردم را جزو اولویت های شرکت توصیف کرد و اقدام شعب در این خصوص را لازم دانست.

مدیر عامل بیمه سرمد در پایان با اشاره به نقش بانک صادرات ایران به عنوان سهامدار عمده در ارتقائ شرکت، افزایش تعداد میز خدمت در شعب بانک را به منظور بهینه سازی و تسریع ارائه خدمات به عموم مردم از اهداف مهم شرکت برشمرد.

کد خبر: 19289

این را نیز بررسی کنید

سرمد

افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت در دستور کار بیمه سرمد

دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *