سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

مردم حاضر در مراسم تشییع رئیس جمهور بیمه شده بودند

بیمه مرکزی ضمن ابراز تاثر شدید جامعه بیمه گران از فقدان رئیس‌جمهور انقلابی و محبوب، با تاکید بر مسولیت اجتماعی این صنعت اعلام کرد: برای آحاد مردم حاضر در مراسم وداع با رئیس جمهور و همراهانش در سراسر کشور، بیمه حوادث گروهی صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان و به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، صنعت بیمه کشور با هدف انجام رسالت ملی و اجتماعی خویش، شرکت کنندگان، دست اندرکاران و عوامل اجرایی مراسم های رسمی تشییع، تدفین و یادبود رییس جمهور شهید و همراهان در سراسر کشور را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داد.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان مذکور تحت پوشش بیمه حوادث برای خطرات فوت یا نقص عضو کلی وجزیی دایم ناشی از حادثه برای هر نفر تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه تا سقف ۳۰ میلیون تومان قرار داشتند.

گزارش روابط عمومی بیمه مرکزی خاطر نشان کرده است: قرارداد بیمه بین معاونت اجرایی ریاست جمهوری و کنسرسیومی متشکل از شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت های بیمه آسیا، البرز، دانا، سامان، پارسیان، نوین، آرمان، رازی، کارآفرین، ملت، دی، سینا، معلم، ما، کوثر، میهن، سرمد و حکمت صبا منعقد شد و بیمه ایران به عنوان راهبر کنسرسیوم مذکور، رسیدگی و پرداخت خسارت به زیاندیدگان احتمالی شرکت کنندگان، دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی مراسم های رسمی تشییع، تدفین و یادبود رییس جمهور شهید و همراهان را بر عهده گرفت.

این گزارش می‌افزاید: با توجه به تصمیم هیات دولت مبنی بر تعطیلی سراسری چهارشنبه (دوم خردادماه ۱۴۰۳) شعب کشیک شرکت‌های بیمه برای ارائه خدمت به مشتریان فعال بودند.

در این رابطه، محمود حق وردیلو ، معاون نظارت بیمه مرکزی طی نامه‌ای به شرکت‌های بیمه ابلاغ کرده بود تا به منظور ارائه خدمت رسانی مناسب به هموطنان و سهولت دسترسی آنان به خدمات بیمه‌ای شعب کشیک خود را برای روز چهارشنبه (دوم خرداد) اعلام کنند.
شایان ذکر است؛ صنعت بیمه در سال‌های اخیر پوشش‌های بیمه‌ای متناسبی را برای مناسبت‌های عظیمی مانند راهپیمایی اربعین، ۲۲ بهمن و مراسم حج تمتع ارائه داده است.

بیمه میهن در سال ۱۴۰۲ متولی بیمه گروهی عمر و حوادث راهپیمایی میلیونی زوار ایرانی در عراق بود؛ همچنین، در سال جاری بیمه‌گری حجاج ایرانی حج تمتع به میزان ۸۷ هزار نفر، توسط بیمه میهن انجام میشود.

کد خبر: 19198

این را نیز بررسی کنید

سرمد

افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت در دستور کار بیمه سرمد

دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *