شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

بیمه پارسیان، پیشتاز در طراحی باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان شرکت بیمه پارسیان را می توان یکی از کاملترین و کاربردی ترین باشگاه های مشتریان در میان شرکت های بیمه دانست، به گونه ای که اعضای باشگاه این امکان را دارند که از خدمات جامع و کامل بیمه ای، بدون نیاز به مراجعه حضوری بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، باشگاه مشتریان یکی از جدیدترین و در عین حال کاربردی ترین ابزارهای برای تعامل سازمانی با مشتری و نیز افزایش سطح وفاداری است. از این طریق، سازمان می تواند با ارایه خدمات جذاب و منحصر به فرد، نه تنها مشتری را به افزایش خرید ترغیب کند، بلکه تصویر بهینه شده ای را نسبت به سازمان در ذهن مشتری ایجاد خواهد کرد.

شرکت بیمه پارسیان که از دیرباز باشگاه مشتریان فعالی داشت، با ایجاد تغییرات بنیادی در این باشگاه و طراحی مجدد آن، موفق شده است همه بیمه گزاران خود را به عضویت آن درآرود. به عبارت دیگر، هر مشتری شرکت بیمه پارسیان با خرید نخستین بیمه نامه خود، می تواند عضو این باشگاه شده و از خدمات آن استفاده کند.

فرآیند عضویت در باشگاه بسیار ساده است و تنها با ثبت شماره تلفن و اطلاعات هویتی از جمله کد ملی، در کمترین زمان ممکن، این روند انجام خواهد شد. در ادامه، خدماتی مانند مشاهده بیمه نامه های جاری و یا منقضی شده، استعلام نرخ بیمه نامه، صدور بیمه نامه، استعلام اصالت بیمه نامه، استعلام خسارت و پرداخت اقساط از این طریق ارایه می شود.

اعضای باشگاه مشتریان علاوه بر تخفیف های بیمه ای و تخفیف های باشگاهی، می توانند بر اساس امتیاز دریافتی در باشگاه، در قرعه کشی جوایز آن شرکت کنند.

همچنین تخفیف های فروشگاه های مختلف برای اعضای باشگاه مشتریان این شرکت در نظر گرفته شده است که با توجه به امتیازهای کسب شده می توانند از این تخفیف ها استفاده کنند.

کد خبر: 18123

این را نیز بررسی کنید

سرمد

رکوردزنی جدید بیمه سرمد در تولید حق بیمه ۶ ماهه ۱۴۰۲

در جلسه هیات عامل شرکت بیمه سرمد، ضمن معرفی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *