چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

گره گشایی ۵۱۶ هزار میلیارد ریالی بانک سینا از کار متقاضیان تسهیلات

بانک سینا تا پایان مرداد ماه سال جاری، بیش از ۵۱۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار داده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، در شرایطی که کشور نرخ تورم بیش از ۴۵ درصد را تجربه می کند، بانک سینا با هدف گره گشایی از کار تولید کنندگان، کارآفرینان و عموم مردم، تسهیلات خرد و کلان را طی ضوابط مشخص و بدون بروکراسی های پیچیده اداری در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

تازه ترین اطلاعات دریافتی نشان می دهد تا پایان پنجمین ماه سال جاری، مانده تسهیلات قرض الحسنه با رقم بیش از ۵۱ هزار میلیارد ریال، حدود ۱۰ درصد سهم کل تسهیلات پرداختی این بانک را تشکیل می دهد. همچنین تسهیلات مرابحه با رقم بیش از ۳۸۵ هزار میلیارد ریال، بیشترین سهم را در کل سبد تسهیلات پرداختی بانک سینا داراست.

فروش اقساطی و جعاله، هر کدام با ۲۰ هزار میلیارد ریال در رتبه های بعدی تسهیلات پرداختی قرار دارند. بانک سینا تسهیلات دیگری در قالب اجاره به شرط تملیک، سلف، مضاربه، مشارکت مدنی، خرید دین و … نیز به متقاضیان پرداخت کرده است.

یکی از نکات قابل توجه در سبد تسهیلات بانک سینا، ردیف «تسهیلات ارزی» است، به گونه ای که مانده این ردیف در پایان مرداد ماه، رقم ۲۴۲ میلیارد ریال را نشان می دهد.

بانک سینا اکنون تسهیلات خود را در قالب بانکداری خرد ویژه اشخاص و کسب و کارهای کوچک، بانکداری اختصاصی ویژه محصولات تخصصی‌شده شرکت‌ها، بانکداری تجاری ویژه صنایع و شرکت‌های بزرگ و بانکداری اجتماعی ویژه اشخاص و گروه‌های اجتماعی مبتنی بر حساب قرض‌الحسنه در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

طرح های ارغوان، اطلسی، ارکیده، نیلوفر، نرگس و نسترن در بانکداری خرد و طرح های فیروزه، زمرد و مروارید، طرح های تسهیلات بانک سینا در حوزه بانکداری اختصاصی است. در بانکداری تجاری نیز طرح های تسهیلاتی نارون، افرا، سپیدار و صنوبر و در بانکداری اجتماعی، طرح های تسهیلاتی شکوفه، ماهور، اروند، مهتاب، گلریز، نسیم، صدف، الوند، سپیده، ساحل، دریا، ستاره، آفتاب و چشمه اکنون در معرض انتخاب متقاضیان است.

 

 

 

 

 

کد خبر: 18062

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *