سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اعتماد سازمان های بزرگ به بیمه سینا

اعتماد سازمان های بزرگ به بیمه سینا

خدمات بیمه ای کارکنان و بازنشستگان کمیته امداد امام خمینی (ره) به بیمه سینا سپرد شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و‌کلان، در سال جاری هدف‌گذاری بیمه سینا بر توسعه و گسترش خدمات بیمه‌ای متنوع به بیمه‌گزاران عمده، سازمان ها و نهادهای مهم کشور قرار داده شده است.

بر اساس این گزارش، توسعه و کیفیت خدمات ارائه شده در کنار برنامه‌ریزی مدون و گستردگی سبد محصولات، ضمن حفظ سازمان‌ها و نهادهای مهم از جمله گروه مپنا، صنعت آب و برق کشور (وزارت نیرو)، بانک کشاورزی، بانک سینا، صنایع پتروشیمی، دانشگاه علوم پزشکی و غیره، جذب اعتماد نهادهای بزرگی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) را جلب و چتر خدمات بیمه‌ای بیمه سینا را گسترده‌تر کرده است.

این گزارش می افزاید، کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان یکی از مهمترین نهادهای حمایتی کشور که به منظور حمایت و رسیدگی به محرومان و مستضعفان در اقصی نقاط کشور و خودکفا نمودن آنان‌ تاسیس شده است؛ در سال جاری با انعقاد قراردادی، خدمات بیمه ای کارکنان و بازنشستگان خود را به بیمه سینا سپرد.

تمامی خدمات بیمه‌ای مورد نیاز کمیته امداد امام خمینی (ره) اعم از بیمه‌های مسئولیت، آتش سوزی، درمان تکمیلی، عمر و حادثه کارکنان در سراسر کشور در این قرارداد تجمیع شده و بیمه سینا زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات بیمه‌ای را از طریق شعب خود در سراسر کشور فراهم کرده است .

گفتنی است، امکان صدور معرفی نامه آنلاین در مراکز درمانی طرف قرارداد، ارسال مدارک درمان به صورت الکترونیکی، پاسخگویی در لحظه از طریق شعب و مرکز ارتباط مشتریان با شماره ۲۸۰۷-۰۲۱ از جمله امتیازات خدمات بیمه سینا به بیمه‌گزاران این نهاد حمایتی است.

کد خبر: 17530

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *