جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

امضای تفاهم‌نامه همکاری بانک پارسیان و صندوق کارآفرینی امید

مدیرعامل بانک پارسیان در مراسم امضای تفاهم‌نامه با صندوق کارآفرینی امید بر لزوم هدایت هدفمند تسهیلات به سمت زنجیره‌های اصلی تولید تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد وکلان، تفاهم‌نامه همکاری بانک پارسیان و صندوق کارآفرینی امید روز سه شنبه ۲۳ اسفندماه به امضای کورش پرویزیان و نعمت اله رضایی رسید.
بر اساس این تفاهم‌نامه، صندوق کارآفرینی امید به عضویت سامانه ملی پرداخت با شبای اختصاصی برای بخشی از حساب‌های مشتریان درآمد.
کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: ایجاد بنگاه‌های بزرگ اقتصادی درگرو توسعه بنگاه‌های کوچک و زودبازده است.
مدیرعامل بانک پارسیان با تأکید بر اهمیت توجه به زنجیره تولید و اقتصاد اظهار داشت: شکل‌گیری این زنجیره با حمایت از سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های کوچک اقتصادی موجب رونق تولید در سطح کلان می‌شود.
وی با تأکید بر لزوم هدایت هدفمند تسهیلات به سمت زنجیره‌های اصلی تولید ، افزود : افزایش ظرفیت‌های تولید و تقویت توان بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی همواره موردحمایت بانک پارسیان بوده است و این بانک سعی کرده تا با پرداخت تسهیلات در جهت خودکفایی، اشتغالزایی، جهش و شکوفایی اقتصاد کشور گام بردارد.
نعمت اله رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به رسالت صندوق در حمایت از کسب‌وکارهای خرد و کوچک گفت: در صنعت اشتغالزایی مشاغل خرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و صندوق نیز در راستای تحقق وعده ایجاد یک‌میلیون شغل در سال ۱۴۰۱ تلاش کرده و بخشی از مشاغل با تسهیلات این صندوق در سراسر کشور به بار نشسته است.
وی در خصوص این تفاهم‌نامه نیز ابراز امیدواری کرد: با عضویت صندوق در سامانه ملی پرداخت روند خدمات‌رسانی الکترونیکی سرعت گیرد.
رضایی با اشاره به استقبال مشتریان با توجه به اجرای این تفاهم‌نامه گفت: با این اتصال مشتریان هم از خدمات صندوق و هم خدمات بین‌بانکی بهره‌مند‌می شوند.

کد خبر: 17411

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *