دوشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

«دکتر بیمه»، سوپرمارکت مالی بیمه تعاون

پلتفرم «دکتر بیمه» که به تازگی توسط شرکت بیمه تعاون راه اندازی و رونمایی شده است، ایده دیرینه راه اندازی یک «سوپرمارکت مالی» را عملیاتی کرده است تا مشتریان با «یک بار» مراجعه به «یک مرکز» فروش واحد، همه نیازهای بیمه ای خود را برآورده کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، سالها پیش که هنوز فروشگاه های زنجیره ای بزرگ در کشور وجود نداشت، اگر کسی می خواست مجموعه ای از خریدهای ضروری را داشته باشد، باید به نقاط مختلفی از شهر سفر می کرد. فرش را از یک جا، لوازم صوتی و تصویری را از یک جا و خواروبار را از یک جا تهیه می کرد، بدون این که امکان مقایسه و تغییر در محصولات وجود داشته باشد.
حالا اما این فروشگاه های بزرگ هستند که همه این اقلام را در خود جا داده اند و مشتری می تواند با یک بار مراجعه به یک جا، همه کالاهای مورد نیاز خود را در آن واحد خریداری کرده و هزینه آن را یک جا پرداخت کند.

این روزها فروشگاه های آنلاین متعدد بیمه ای در کشور راه اندازی شده و همان طور که پیش از این انتخاب یک شرکت بیمه گر برای مشتریان سخت بود، اکنون انتخاب یک پلتفرم مورد اعتماد برای آنها سخت شده است.

در چنین شرایطی، انتخاب یک شرکت بیمه معتبر با یک واحد فروش آنلاین معتبر، سختی کار را دوچندان کرده و شرکت بیمه تعاون با شناخت درست این خلاء، «دکتر بیمه» را به منظور پاسخگویی مناسب به هر دو نیاز فعال کرده است.
شرکت بیمه تعاون با سطح توانگری «یک»، نه تنها انتخاب مناسبی به عنوان یک شرکت بیمه گر است، بلکه در قالب پلتفرم «دکتر بیمه»، امکان خرید یک جا، آنلاین و ۲۴ ساعته انواع بیمه نامه را برای مشتریان فراهم کرده است.

مشتری این شرکت می تواند بیمه نامه شخص ثالث، بیمه نامه بدنه اتومبیل، بیمه نامه آتش سوزی، بیمه نامه درمان و بیمه نامه مسافرتی را از «دکتر بیمه» خریداری کند.
یکی از بهترین امکاناتی که «دکتر بیمه» برای مشتریان خود در نظر گرفته، «ثبت یادآور» است. بسیار دیده شده که بیمه شدگان، با فراموشی تاریخ انقضای بیمه نامه، با مشکلات متعدد مواجه شده و حتی به پرداخت خسارت های بزرگ به دلیل عدم تمدید بیمه نامه محکوم شده اند.

«ثبت یادآور» دکتر بیمه، تاریخ انقضای بیمه نامه ها را دریافت و با نزدیکی به آن تاریخ، بیمه شده را از این موضوع مطلع می کند.

کد خبر: 17398

این را نیز بررسی کنید

مقدمات ورود حرفه‌ای ایران معین به بیمه‌گری اتکایی فراهم است

مدیر عامل بیمه اتکایی ایران معین در نشست خبری با اصحاب رسانه گزارشی از دستاوردهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *