جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲

سامانه «دکتربیمه» رونمایی شد

سامانه آنلاین خرید بیمه نامه شرکت بیمه تعاون آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و‌ کلان، از سامانه آنلاین خرید الکترونیکی بیمه تعاون با عنوان «دکتر بیمه» و با حضور تمام مدیران فنی و ستادی شرکت رونمایی شد.

شرکت بیمه تعاون پس از تجربه های موفقی که در ارائه خدمات مجازی در بیمه درمان تکمیلی، بیمه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی و نیز بیمه های اتومبیل داشته است، با ارتقاء سیاست ها و حرکت بیشتر در مسیر توسعه خدمت رسانی به عموم مشتریان شرکت، بر آن شد تا با راه اندازی سامانه آنلاین خرید بیمه نامه با عنوان «دکتر بیمه» به جلب بیشتر رضایت بیمه گذاران اقدام کند.

این خدمت که اساساً به نوعی در قالب شعبه مجازی شرکت بیمه تعاون راه اندازی شده، بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی، درمان و مسافرتی را به تمام خریداران بیمه ارائه کرده و نسبت به آنها پشتیبانی صورت می پذیرد.
در فاز دوم سایت دکتر بیمه بناست تا ضمن تقویت رفاه بیمه گذاران برای دریافت خدمات سریع، با کیفیت و بهنگام به توسعه محصولات خود اقدام کرده و سایر رشته ها و خدمات بیمه ای همچون بیمه بدنه کیلومتری را ارائه کند.

همچنین در این فاز، سایت دکتر بیمه در مسیر تسهیل فروش نمایندگان بیمه نیز مفید بوده و در مسیر تسریع صدور بیمه نامه یاریگر آنها خواهد بود.

شایان ذکر است که با استفاده از سامانه آنلاین خریدبیمه نامه «دکتر بیمه» ارائه خدمات ۲۴ ساعته شرکت بیمه تعاون که در راستای تقویت مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت است نیز بیش از پیش تقویت خواهد شد.

همچنین علاقه مندان می توانند از طریق نشانی https://drbime.com/ از خدمات ارائه شده در بستر سامانه «دکتر بیمه» بهره مند شوند.

کد خبر: 17395

این را نیز بررسی کنید

سرمد

حضور بیمۀ سرمد در نخستین همایش و نمایشگاه «ایران پتروکم»

بیمۀ سرمد در کنار بانک صادرات ایران در نخستین همایش و نمایشگاه ایران پتروکم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *