چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

بدون «آسام» سفر نکنید!

بیمه تجارت نو از طرحی بیمه ای رونمایی کرده است که مشکل دیرینه مسافران داخلی را حل می کند. طرح بیمه ای «آسام» این امکان را به بیمه گزار می دهد که با خیال راحت در داخل کشور سفر کند، بدون آن که نگران وقوع حوادث احتمالی برای خود و خانواده و حتی خانه اش باشد!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، این طرح که در نشستی خبری با حضور قائم مقام و جمعی از مدیران شرکت بیمه تجارت نو رونمایی شد، بیمه نامه انحصاری دوساله این شرکت است که مسافران را از بدو خروج از منزل تا زمان برگشت به منزل در قالب بسته های ۳ روزه تا ۳۰ روزه تحت پوشش قرار می دهد.

«آسام» یک بیمه نامه با پایه بیمه حوادث است که خطراتی چون آتش سوزی منزل مسکونی، حادثه، درمان، از کار افتادگی و فوت را با حق بیمه بسیار ناچیز پوشش می دهد و اطمینان خاطر نسبت به جبران خسارت در صورت وقوع هر کدام از این حوادث را به همراه دارد.

طرح بیمه ای «آسام» اکنون ۱۲ پوشش مختلف را در بر دارد، اما با گذشت زمان، این پوشش ها افزایش خواهد یافت. خرید این بیمه نامه و مراحل دریافت خسارت آن نیز کاملا آنلاین است و مسافران می توانند برای خرید آن به صورت فردی و یا از طریق مراکز فروش بلیط مسافرتی اقدام کنند.

همه مسافران زمینی، هوایی و ریلی امکان خرید این بیمه نامه دارند، اما به تعداد مسافران، باید بیمه نامه خریداری شود. به نظر می رسد با توجه به در پیش بودن مسافرت های نوروزی، این طرح با استقبال گسترده ای رو به شود.

کد خبر: 17391

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *