سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » پرداخت ۲۸۰۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

پرداخت ۲۸۰۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

کد: ۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
منبع خبر:
تعداد بازدید: ۳۷۸
بانک سینا در راستای توانمندسازی اقشار کم‌درآمد و نیازمند جامعه، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، تعداد سه هزار و ۲۸۰ فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش دو هزار و ۸۳۶ میلیارد ریال به مددجویان معرفی‌شده از سوی کمیته امام(ره) و سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.
پرداخت بیش از دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد(ره) و سازمان بهزیستی
به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور اجرای تکالیف بانک مرکزی در اجرای مفاد بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱و نیز ایجاد بسترهای مناسب برای بهره‌مندی بیشتر مددجویان تحت پوشش سازمان‌های حمایتی، موضوع اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان و کارفرمایان معرفی‌شده از سوی این سازمان‌ها را در دستور کار قرار داده است.
براین اساس این بانک طی مدت یادشده به مددجویان معرفی‌شده از سوی کمیته امام(ره) تعداد دو هزار و ۳۴۳ فقره وام قرض‌الحسنه به مبلغ دو هزار و ۴۵ میلیارد ریال و به مددجویان معرفی‌شده از سوی سازمان بهزیستی، ۹۳۷ فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش ۷۹۱ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
گفتنی است بانک سینا در راستای ترویج سنت ارزشمند قرض‌الحسنه و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، اقدامات متعددی را به انجام رسانده که اجرای طرح‌های نیکو، مواسات، مهرآفرین، احسان، سخاوت، حکمت و ایثار در راستای پرداخت وام قرض‌الحسنه به جامعه هدف، از آن جمله است.

* کد خبر: 16993

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *