سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » عضو هیات مدیره: دریافت تسهیلات از بانک سینا به «پارتی» نیاز ندارد!

عضو هیات مدیره: دریافت تسهیلات از بانک سینا به «پارتی» نیاز ندارد!

عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک‌ سینا تاکید کرد که دریافت تسهیلات از این بانک به «آشنا» و «پارتی» نیازی ندارد!

«مهدی رزمی» در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان مبنی بر این که ساز و کار دریافت تسهیلات از بانک سینا برای عموم مردم چگونه است، گفت: بانک سینا بر اساس دستورالعمل موجود، به مشتریان خود که در این بانک حساب دارند و این حساب هم گردش دارد، می تواند تسهیلات اعطا کند.

وی با بیان این که مقررات بانک مرکزی درباره نرخ سود سپرده و تسهیلات به طور کامل در این بانک رعایت می شود، اظهار کرد: به صورت طبیعی، بانک باید بتواند نرخ سود تسهیلات را بیش از نرخ سود سپرده تعیین کند و از این رو، گردش حساب مشتری و نیز رسوب پول در حساب از اهمیت برخوردار است.

عضو هیات مدیره بانک سینا افزود: بانک متناسب با میزان گردش حساب و مدت زمان ماندگاری پول در حساب مشتری، امتیازات او را محاسبه کرده و میزان تسهیلات تعلق گرفته را اعلام می کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا بر اساس آنچه در میان مردم رایج است، داشتن «پارتی» و «آشنا» نقشی در روند پرداخت تسهیلات به مشتریان دارد، گفت: بانک سینا سازوکار مشخصی برای پرداخت تسهیلات دارد و دخل و تصرف در این فرایند ممکن نیست.

* کد خبر: 16828

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *