جمعه , ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » «پلنت»، همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

«پلنت»، همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی شعبه ترکیه موسسه دیجیتال اینشورر (TDI) شناخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، موسسه دیجیتال اینشور TDI(The Digital Insurer) یکی از معتبرترین موسسات حوزه تحول دیجیتال و اینشورتک در دنیا و دارای بزرگترین پایگاه داده‌ای در جهان است. این موسسه دارای گواهی‌نامه‌ها و دوره‌های تخصصی ویژه در حوزه اینشورتک و تحول دیجیتال بوده و در بیش از سی کشور دنیا مشاوره‌های سازمانی به شرکت‌های بیمه و موسسات و استارتاپ‌های اینشورتکی ارائه می‌دهد.

رقابت‌های جهانی بیمه دیجیتال ۲۰۲۲ نوآورانه‌ترین فناوری‌های اینشورتک را در آسیا و اقیانوسیه، اروپا، خاورمیانه، آفریقا و قاره‌های آمریکای شمالی و جنوبی به نمایش می‌گذارد و بستری برای کارآفرینان اینشورتک فراهم می‌کند تا به دیگران توضیح دهند که چگونه به تسریع روند تحول دیجیتال بیمه کمک می‌کنند و به طور شفاف عنوان کنند که چگونه به مشکلات صنعت رسیدگی کرده و یا استفاده از فرصت‌های جدید در بازار ارزش‌آفرینی می‌کنند.

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی شعبه ترکیه این موسسه شناخته شده است. همکاران اصلی دیجیتال اینشورر در اینجا قابل مشاهده است.

این موسسه همکاری های متعددی با شرکت های بیمه از قبیل شرکت بیمه زوریخ، شرکت بیمه سانلایف،شرکت بیمه‌ای آی ای (AIA), شرکت بیمه سوئیس ری، شرکت بیمه اچ‌اس‌بی‌سی(HSBC)، شرکت بیمه دی‌بی اس(DBS)، شرکت بیمه مت لایف،شرکت بیمه چاب(chaab)، شرکت بیمه عمر دای ایچی، شرکت بیمه ام اس آی جی(MSIG) در نقاط مختلف دنیا داشته است.

دیجیتال اینشورر در چهار حوزه‌ پایگاه داده ای مرجع اینشورتک در دنیا، آکادمی ویژه تحول دیجیتال و اینشورتک، جایزه بین المللی اینشورتک و مشاوره های سازمانی برای تحول دیجیتال و اینشورتک فعالیت می‌کند. در این راستا پلنت به عنوان اولین گام در نظر دارد تا به عنوان اولین نماینده رسمی این موسسه بتواند شرکت‌های بیمه و استارتاپ‌های اینشورتکی موفق را در رقابت جهانی بیمه مشارکت دهد.‌

 

* کد خبر: 16470

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

مهر تایید بیمه مرکزی در کارنامه توانگری مالی سطح یک بیمه سامان برای دهمین سال متوالی

بیمه مرکزی پس از بررسی صورت های مالی سال ۱۴۰۰ این شرکت، نسبت توانگری مالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *