سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

زمینه سازی موفق «پلنت» برای توسعه همکاری اینشورتک های ایرانی با دنیا

نخستین مواجهه ستارگان اینشورتک ایران با صنعت بیمه ترکیه که به همت شبکه نوآفرینی بیمه و مالی (پلنت) انجام شد، بازتاب گسترده ای میان بیمه گران حاضر در نمایشگاه و کنفرانس بین المللی بیمه در ترکیه داشت.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نمایشگاه و کنگره بین‌المللی بیمه (IIFC)، تحت نظارت اتحادیه نمایندگان بیمه ANSAD))، ۳ تا ۵ مارس ۲۰۲۲ با هدف گردهم‌آوردن متخصصان این صنعت در جهت افزایش همکاری و میزان نفوذ بیمه در آنتالیا برگزار شد.

پلنت نیز با حمایت یکی از شرکت های بیمه خصوصی در این نمایشگاه حاضر شد و با همکاری حامی سیگورتا، سه اینشورتک «آپولو» فعال درحوزه فرایندهای دیجیتال صدور بیمه های خودرو، «هشتگ بیمه» فعال درحوزه فرایندهای دیجیتال بیمه درمان و خسارت بیمه های خودرو، تحلیل هوشمند خسارت های بیمه ای و کروکی آنلاین و «اینشورمتیکس» فعال در حوزه بیمه خانه هوشمند و ترکیب اینترنت اشیا با بیمه های اموال را به این رویداد بزرگ دعوت کرد.

شرکت های بیمه معتبری چون آلیانز، نئووا و کوییک که در این نمایشگاه حاضر بودند، پس از آشنایی با توانایی های اینشورتک های ایرانی، علاقه مندی خود به توسعه همکاری های دوجانبه و استفاده از محصولات و خدمات همتایان ایرانی را ابزار کردند.

پلنت و همراهانش در این نمایشگاه، ضمن مذاکره مستقیم و رو در رو، توانایی های خود را در قالب بروشورهای ویژه به شرکت کنندگان در نمایشگاه ارائه کرده و به شکل متقابل، افزایش سطح همکاری را خواستار شدند.

پلنت آمادگی دارد با هم افزایی بین شرکت های بیمه و اینشورتک های ایرانی، به عنوان یک پروژه ملی آثار مثبتی را در بازار ترکیه ایجاد کند.

کد خبر: 16143

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

چراغ سبز بیمه سامان برای ارائه خدمات بیشتر به تجار ایرانی و عراقی

معاون اجرایی شرکت بیمه سامان، ازآمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات بیمه ای به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *