جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲

درخشش ستارگان اینشورتک ایران با حمایت بیمه سامان در استانبول

شبکه نوآفرینی بیمه و مالی (پلنت) با حمایت شرکت بیمه سامان، سه استارت آپ منتخب در حوزه اینشورتک ایران را به نمایشگاه و کنفرانس بین المللی بیمه در ترکیه اعزام کرد .
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نمایشگاه و کنگره بین‌المللی بیمه (IIFC)، تحت نظارت اتحادیه نمایندگان بیمه (ANSAD)، ۳ تا ۵ مارس ۲۰۲۲ در آنتالیا برگزار می‌شود .
هدف از برگزاری این نمایشگاه، گردهم‌آوردن متخصصان این صنعت با هدف افزایش همکاری و میزان نفوذ بیمه در صنعت است.
پلنت با ارائه یک فراخوان و استقرار یک تیم داوری هفت نفره متشکل از پنج داور ایرانی و دو داور از کشور ترکیه، از میان ۱۰ استارت آپ فعال صنعت بیمه کشور، سه اینشورتک را برگزید تا به این نمایشگاه و کنفرانس اعزام کند.
«بیمه سامان» حامی مالی این رویداد مهم بین المللی است.
افزون بر آن، «حامی سیگورتا» شرکت فعال طرف قرارداد با بیمه گران ترکیه است که توسط بیمه گران ایرانی ایجاد شده و حضور اینشورتک های ایرانی در ترکیه را حمایت خواهد کرد.
” پلنت “در این رویداد خارجی که توانایی های اینشورتک های ایرانی را عرضه کرده و به حضور آنها در صنعت بیمه ترکیه کمک می کند، با غرفه ویژه نمایشگاهی حضور دارد.
اینشورتک های منتخب ایران در این رویداد، «آپولو» فعال درحوزه فرایندهای دیجیتال صدور بیمه های خودرو، «هشتگ بیمه» فعال درحوزه فرایندهای دیجیتال بیمه درمان و خسارت بیمه های خودرو، تحلیل هوشمند خسارت های بیمه ای و کروکی آنلاین و «اینشورمتیکس» فعال در حوزه بیمه خانه هوشمند و ترکیب اینترنت اشیا با بیمه های اموال اند که به نمایشگاه ترکیه اعزام شده اند.

کد خبر: 16114

این را نیز بررسی کنید

سرمد

حضور بیمۀ سرمد در نخستین همایش و نمایشگاه «ایران پتروکم»

بیمۀ سرمد در کنار بانک صادرات ایران در نخستین همایش و نمایشگاه ایران پتروکم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *