سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

بیمه رازی برگزیده چهارمین کنفرانس الگوهای نوین مدیریت کسب و کار دانشگاه تهران

در چهارمین کنفرانس الگوهای نوین مدیریت کسب و کار ، بیمه رازی به عنوان سرآمد در حوزه کسب و کار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال معرفی گردید.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در چهارمین کنفرانس الگوهای نوین مدیریت کسب و کار که در دانشگاه تهران برگزار شد از مدیرعامل بیمه رازی به پاس عملکرد این شرکت در حوزه کسب و کار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال تقدیر شد.

بر اساس این گزارش ، در این کنفرانس که به میزبانی دانشگاه تهران و با حضور دکتر حسین دهقان مشاور عالی مقام معظم رهبری و دکتر مهدی برادران معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، از دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی به پاس عملکرد این شرکت در حوزه کسب و کار، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال تقدیر شد.

گفتنی است ؛ چهارمین کنفرانس الگوهای نوین مدیریت کسب و کار که به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد، به مباحثی همچون مدیریت کسب و کار الکترونیکی، بازاریابی و برندینگ با رویکرد رونق تولید، بهبود و بازسازی سازمان با رویکرد رونق تولید، مدیریت رفتار سازمانی و منابع انسانی با رویکرد رونق تولید، مدیریت مالی و حسابداری با رویکرد رونق تولید، مدیریت کارآفرینی و نوآوری با رویکرد رونق تولید و مدیریت دانش و فناوری اطلاعات با رویکرد رونق تولید توجه ویژه‌ای داشت و با تکیه بر این معیارها لوح تقدیر و تندیس کنفرانس به دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی اهدا گردید.

در متن این لوح تقدیر آمده است؛ امید است کوشش‌های ثمربخش آن مجموعه محترم در مسیر اعتلای ایران اسلامی، همچنان پاینده باشد.

کد خبر: 16058

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

چراغ سبز بیمه سامان برای ارائه خدمات بیشتر به تجار ایرانی و عراقی

معاون اجرایی شرکت بیمه سامان، ازآمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات بیمه ای به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *