سه شنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » تشکر دکتر غلامرضا سلیمانی از مدیران و فعالان صنعت بیمه کشور

تشکر دکتر غلامرضا سلیمانی از مدیران و فعالان صنعت بیمه کشور

رئیس کل بیمه مرکزی با انتشار پیامی از مدیران و فعالان صنعت بیمه کشور قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، متن پیام غلامرضا سلیمانی به این شرح است:

به نام پروردگار جان ها

برقراری امنیت روانی و گسترش رفاه اجتماعی در گرو افزایش ضریب نفوذ بیمه است و حفظ توازن در این عرصه، ماموریتی خطیر به شمار می رود که بخش مهمی از آن در قانون اساسی بر عهده صنعت بیمه گذاشته شده است.
همانگونه که شما مدیران، متولیان و مجریان بخش های مختلف صنعت بیمه، آگاهی وافی و اطلاع کافی دارید انجام این ماموریت سترگ در سال های اخیر با محدودیت ها و دشواری های بی شماری همراه بوده است.
رویارویی مظلومانه با ویروس شناخته شده تحریم های ظالمانه از یک سو و مقابله با تبعات ویروس ناشناخته کرونا از سویی دیگر به آسانی می تواند صنعت بیمه در هر کجای جهان را به زانو دربیاورد اما اراده ملی و چاره اندیشی های هوشمندانه شما عزیزان و همکاران سختکوش تان، کشتی صنعت بیمه را از میان دریای متلاطم مشکلات به سلامت عبور داد تا در واپسین ساعات حضور خود به عنوان سکاندار نهاد ناظر این صنعت با افتخار از آمارهای غرورآمیز سخن برانم.
توسعه محصولات بیمه ای، ظرفیت سازی برای نوآمدگان صنعت، شتاب بخشی و تقویت زیرساخت های الکترونیکی و دیجیتالی، حل معضل تعارض منافع، شفاف سازی عملکرد تمامی ارکان بیمه، تلاش چندبرابری برای گسترش فرهنگ بیمه، تقویت بنیان اعتماد و بالاخره تسهیل امر بیمه گری از جمله دست یافته های این دوران به شمار می رود که یکایک شما در این کارنامه افتخار، نقشی بایسته و سهمی شایسته دارید.
بر خود واجب می دانم به رسم ادب و احترام از تعاملات سازنده، همراهی صمیمانه و مشاوره های راهگشا و دلسوزانه شما سپاسگزاری کرده و توفیق روزافزون تمامی خادمان باهمت و بی منت مملکت را از درگاه یگانه هستی بخش، خواستار شوم.

با احترام
غلامرضا سلیمانی

* کد خبر: 15958

این را نیز بررسی کنید

عضو هیأت مدیره بیمه دانا، مدیرعامل بیمه اتکایی امین شد

با انتخاب هیأت مدیره موسی رضایی به نمایندگی از بیمه دانا مدیرعامل بیمه اتکایی امین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *