جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲

فصلی نو در همکاری بانک تجارت و بیمه تجارت نو

بانک تجارت و شرکت بیمه تجارت نو در ادامه همکاری های دو جانبه، تفاهمنامه همکاری جدیدی منعقد کردند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، تفاهمنامه همکاری بانک تجارت وبیمه تجارت نو با هدف توسعه همکاری های دو مجموعه منعقد شد. بر اساس این تفاهم نامه قرار است خدمات بیمه ای متنوع بیمه تجارت نو بعنوان یکی از محصولات سوپرمارکت مالی بانک تجارت به مشتریان سطوح مختلف بانک ارائه شود.

همچنین بخشی از ظرفیت های بانک تجارت در شعب و شرکت‌های زیرمجموعه این بانک نیز همکاری جدیدی را با بیمه تجارت نو خواهند داشت. باجه‌های بیمه تجارت نو در شعب منتخب بانک تجارت در کنار شعب این شرکت بیمه‌ای در سراسر کشور خدمات بیمه‌ای را به مشتریان بانک و سایر مراجعه کنندگان ارائه می کنند.

فعالیت اپلیکیشن بنو و اجرای طرح وام بیمه تجارت، پوشش ویژه بیماری‌های خاص، بهره مندی از کادر مجرب و توانمند، اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و حضور قدرتمند در بیمه‌های باربری، کشتیرانی و باربری هوایی از جمله وجوه تمایز بیمه تجارت نو در صنعت بیمه کشور به شمار می‌رود.

بیمه تجارت نو با همکاری بانک تجارت و با نگرش حمایت از تولید ملی و صنایع داخلی کشور راهکار جامع وام بیمه تجارت را در اختیار سازمان‌ها و صنایع کشور قرار داده است.

کارخانه های تولیدی و صنایع مادر به واسطه نوع و حجم فعالیت‌های خود می‌توانند تا ۱۵۰ میلیارد ریال متناسب با مبلغ حق بیمه سالانه از این طرح استفاده کنند. این طرح با شرایط جداگانه و تا سقف ۸۰ میلیون ریال ۱۲ ماهه برای کارکنان سازمان ها نیز قابل ارائه است.

کد خبر: 15931

این را نیز بررسی کنید

سرمد

حضور بیمۀ سرمد در نخستین همایش و نمایشگاه «ایران پتروکم»

بیمۀ سرمد در کنار بانک صادرات ایران در نخستین همایش و نمایشگاه ایران پتروکم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *