سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

گاندوی سیستان و بلوچستان به هوا برخاست

هواپیمایی چابهار پس از گذشت دو دهه تست فلایت گاندوی چابهار را تحت لوگوی ولیوری با موفقیت پشت سر گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، کارکنان هواپیمایی چابهار با تلاش شبانه روزی و بی وقفه توانستند پس از گذشت دو دهه تست فلایت گاندوی چابهار را تحت لوگوی ولیوری با موفقیت پشت سر بگذرانند.

به پرواز درآمدن اولین فروند هواپیمایی چابهار در دوره مدیریت اشکان احمدی رخ داده است.

مهندس احمدی از نخبگان جوان حوزه هواپیمایی محسوب می‌شوند، که لیاقت و توانایی خود را با به پرواز در آمدن گاندوی چابهار به جامعه هواپیمایی کشور ثابت کرد.

لازم به ذکر است این مهندس جوان تنها ۳ ماه مسؤولیت شرکت هواپیمایی چابهار را برعهده گرفته و در این مدت کم توانسته به این موفقیت بزرگ دست پیدا کند.
در همین رابطه ایشان خبر از به پرواز درآمدن ۵ فروند هواپیما دیگر تا پایان سال اینده با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا را داده است.

گفتنی است از دیگر اتفاقات مثبت در دوران مدیریت این نخبه جوان، وضعیت مطلوب صندوق بازنشستگی هما (هواپیمایی چابهار) است، که پس از گذشت دو دهه موفق به اخذ مصوبه کمیته هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور شدند و این موضوع قدم مثبتی در راستای اخذ پروانه بهره برداری AOC است

شرکت هواپیمایی چابهار مالک بیش از ۲۰ فروند هواپیما بوده، که امید است در آینده نه چندان دور با استفاده از افراد نخبه و ظرفیت های داخلی موجود، دیگر فروندهای هواپیمایی موجود در این شرکت را به پرواز در آیند و به عنوان یک ایرلاین موفقیت فعالیت کنند.

کد خبر: 15920

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

چراغ سبز بیمه سامان برای ارائه خدمات بیشتر به تجار ایرانی و عراقی

معاون اجرایی شرکت بیمه سامان، ازآمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات بیمه ای به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *