شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

پرداخت خسارت زیان‌دیدگان زلزله بندرعباس توسط بمه ملت

طی مراسمی، خسارت زیان‌دیدگان زلزله آبان بندرعباس به بیمه‌گزاران آن پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این جلسه که با حضور تعدادی ار مدیران صندوق بازنشستگی و بیمه ملت و برخی از زیان‌دیدگان زلزله فین برگزار شد، چک خسارت زیان‌دیدگان به آنان پرداخت شد.

بر اساس این گزارش، امیرحسین قربانی معاون توسعه بازار بیمه ملت، ضمن تکریم بازنشستگان صندوق، خدمت به پیش‌کسوتان جامعه را از افتخارات بیمه ملت خواند و گفت: کشور ما از جمله کشورهای حادثه‌خیز است و امیدوارم همه افراد جامعه با خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی در حفظ سرمایه و البته آرامش خود کوشا باشند.

قربانی در بخش دیگری از سخنان خود از خدمات ارزنده مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ملت قدردانی کرد و ادامه داد: حمایت از زیان‌دیدگان، جلب رضایت ایشان و همراهی با آنان در لحظات دشوار و سخت، وظیفه ما در بیمه ملت است.

گفتنی است؛ در مراسم اعطای چک خسارت زیان‌دیدگان زلزله آبان بندرعباس به بیمه‌گزاران که روز سه‌شنبه ۱۶ آبان‌ماه در سالن اجتماعات اداره‌کل صندوق بازنشستگی گشوری برگزار شد؛ مدیرکل، مدیراموراستان‌هاومدیرروبط‌عمومیصندوقبازنشستگیکشوریوامیرحسینقربانیمعاونتوسعهبازاروپیمانقربانیمدیرامورشعب،نمایندگانوکارگزارانبیمهملتوجمعیازبیمه‌گزاراناستانهرمزگانحضور داشتند.

 

کد خبر: 15768

این را نیز بررسی کنید

سرمد

رکوردزنی جدید بیمه سرمد در تولید حق بیمه ۶ ماهه ۱۴۰۲

در جلسه هیات عامل شرکت بیمه سرمد، ضمن معرفی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *