سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

مدیرعامل بیمه سرمد تشریح کرد؛ تمرکز بر کار حرفه‌ای، برنامه‌محوری و بیمه‌داری نوین

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: سرمایه‌های انسانی، مادی و معنوی کم‌نظیری در شرکت وجود دارد که باید به بار بنشیند و با کار حرفه‌ای و برنامه‌ریزی دقیق، می‌توانیم موانع ایجاد شده را برداریم و اوج بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، اولین جلسه شورای مدیران با حضور مدیرعامل جدید شرکت برگزار شد و رشنوادی در این جلسه در فضایی صمیمی، برنامه‌هایش را برای جبران عقب افتادگی و قرار گرفتن سرمد در میان برترین‌های صنعت بیمه تشریح کرد.

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: با توجه به اینکه از برنامه‌های سال ۱۴۰۰ عقب هستیم، یقین دارم تیم سرمد می‌تواند با تلاش بیشتر و تکیه بر تخصص خود، کاستی‌ها را جبران کند و اتفاقات پیش رو، عیار سرمد را نشان خواهد داد. موقعیت امروز ما، یک موقعیت مهم و حیاتی است و باید با کار و تلاش، عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم.

رشنوادی با بیان اینکه تمرکز جدی ما بر روی کار حرفه‌ای است و توجهی به حواشی نخواهیم داشت، افزود: تمرکز بر کار، اولویت اول شرکت است و انتظار داریم که همه مدیران و کارشناسان نیز تمرکزشان بر روی کار حرفه‌ای باشد. در کنار این، ما باید تفکر برنامه‌ریزی را جدی دنبال کنیم و برنامه‌محوری را در شرکت بیمه سرمد نهادینه کنیم. اصول برنامه‌ریزی در شرایط بحران به کار می‌آید و می‌تواند به ما در تحول شرکت کمک کند.

وی در ادامه به یکی از نکات کلیدی در برنامه خود برای سرمد اشاره و اظهار کرد: بنگاه‌داری نوین در صنعت بیمه و به تعبیری بیمه‌داری نوین، یکی از وجوهی است که باید آن را جدی بگیریم و برای آن برنامه داشته باشیم و برای تحولات عظیم دنیای امروز آماده باشیم. باید بیمه‌داری سنتی را کنار بگذاریم و در دنیای هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء به نوعی حرکت کنیم که از دنیا و تحولات آن عقب نمانیم.

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: شرکت، سرمایه‌های انسانی و مادی و معنوی کم‌نظیری دارد که باید به بار بنشیند. برنامه‌های ما هم برای سه ماهه پایان سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که می‌توانیم با کار حرفه‌ای و برنامه‌ریزی دقیق، موانع ایجاد شده را برداریم و اوج بگیریم.

کد خبر: 15705

این را نیز بررسی کنید

سرمد

افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت در دستور کار بیمه سرمد

دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *