سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

برگزاری نشست هم اندیشی مدیرکل نظارت بر شبکه خدمات بیمه ای با مدیران شبکه فروش شرکت های بیمه

صبح امروز به منظور بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با شبکه فروش بیمه و همچنین تبیین سیاست های نظارتی بیمه مرکزی در این حوزه، نشست هم اندیشی با حضور دکتر آقاجری و مدیران شبکه فروش شرکت های بیمه در بیمه مرکزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این نشست دکتر محمد جواد آقاجری مدیرکل نظارت بر شبکه خدمات بیمه ای به بیان چالش ها و آسیب های فرا روی شبکه فروش بیمه پرداخت.

وی در ادامه بر اتخاذ تدوین و اجرای سیاست های مشخص با اعمال شاخص ها و معیارهای مناسب در فرایند جذب و پذیرش نماینده بیمه و همچنین تدوین و اعمال الگوریتم نظارت مستمر و جامع بر نحوه عملکرد و عملیات بیمه گری شبکه فروش تابعه و توسعه زیرساخت های الکترونیکی و نرم افزارهای عملیات بیمه گری و ارائه خدمات بیمه ای بصورت برخط تاکید کرد.

همچنین در این نشست، لزوم یکپارچه نمودن تشکل ها و انجمن های صنفی نمایندگان بیمه در قالب یک اتحادیه سراسری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر انجام جلسات هماهنگی و ایجاد ارتباطات مناسب فیمابین نهاد ناظر و شرکت های بیمه با تشکل های صنفی به عنوان بازوی اجرایی و فکری شرکت های بیمه تاکید شد.

در پایان، تعدادی از مدیران شبکه فروش بیمه با بیان مسائل و مشکلات مطروحه، راهکارها و پیشنهاداتی در این زمینه ارائه کردند.

کد خبر: 15711

این را نیز بررسی کنید

سرمد

افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت در دستور کار بیمه سرمد

دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *