سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

برپایی نمایشگاه اولین رویداد جایزه بزرگ نقاشی معاصر ایران با حمایت بیمه سامان

نمایشگاه اولین رویداد جایزه بزرگ نقاشی معاصر ایران با همکاری “شرکت بیمه سامان” و “انجمن هنرمندان نقاش ایران” برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این نمایشگاه که محلی برای نمایش آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد است، روز جمعه ۱۲ آذر ماه ساعت ۱۷در محل خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود. زمان فعالیت نمایشگاه در روزهای بعد تا ۲۲ آذرماه، از ساعت ۱۵ تا ۲۰ خواهد بود.

این رویداد که آثار رسیده به دبیرخانه آن توسط جمشید حقیقت شناس، هلیا دارابی و شهرام کریمی داوری شده اند، یک جایزه بزرگ به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال و دو جایزه تقدیری هر کدام به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال به هنرمندان برگزیده اهدا خواهد کرد.

اعتلای رسانه نقاشی به طور خاص و هنرهای تجسمی به طور عام، ایجاد بستری جهت نمایش رویکردهای معاصر در نقاشی ایران، زمینه سازی رشد و بالندگی هنرمندان ایران، رشد فرهنگ بصری مخاطبان در سطوح مختلف جامعه، انتخاب و معرفی سالانه هنرمندان نقاش معاصر ایران به جامعه مخاطبان، ارج گذاری فعالیت هنرمندان منتخب، ایجاد فضایی پویا و زنده در صحنه هنرهای تجسمی ایران با تمرکز بر رسانه نقاشی و نیز تشویق و ترغیب نهادهای گوناگون اقتصادی در حمایت از هنر و هنرمندان از جمله اهداف بیمه سامان در این رویداد است.

کد خبر: 15695

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *