یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بیمه » ریاست هلال احمر ایران در دولت سیزدهم به دست چه کسی سپرده می‌شود؟!

ریاست هلال احمر ایران در دولت سیزدهم به دست چه کسی سپرده می‌شود؟!

شنیده می شود «حسین هاشمی تختی نژاد» یکی از گزینه های اصلی ریاست سازمان هلال احمر ایران است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، او که فردی انقلابی ، جهادی و دارای سوابق مدیریتی به عنوان عضو مجمع عمومی جمعیت هلال احمر کشور، عضو اصلی شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شعبه بندرعباس و عضو اصلی هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان هرمزگان است و به اذعان برخی از مدیران و سیاست مداران گزینه اصلح و شایسته ای برای این جایگاه است.

حسین هاشمی تختی‌نژاد’ (زاده ۱۳۴۰ بندرعباس) سیاست‌مدار ایرانی است که نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی از استان هرمزگان در [[دوره دهم مجلس شورای اسلامی|] بوده است.
هاشمی تختی در سال ۱۳۸۸ به عنوان استاندار هرمزگان منصوب شد. وی به مدت سه سال استاندار هرمزگان بوده است.

هاشمی تختی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی نامزد نمایندگی شد و با کسب ۱۷۷ هزار و ۸۲۶ رای معادل ۴۹ درصد آرای مردم توانست به عنوان نفر نخست از این حوزه به مجلس دهم راه یابد.

او در سابقه فعالیت‌هایش مشاور استاندار کهکیلویه و بویر احمد در سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۶، معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر در سال‌های ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، سرپرستی استانداری بوشهر در سال۱۳۸۸ و مدیرکلی سازمان بازرسی استان کرمان در سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۲ را در کارنامه دارد. با توجه به سوابق اعلامی و کارنامه مدیریتی ایشان میتوان امیدوار بود که ریاست هلال احمر ایران در دولت سیزدهم که همان دولت انقلابی و مردمی است به دست فردی توانمند و انقلابی سپرده خواهد شد.

* کد خبر: 15279

این را نیز بررسی کنید

تجارت نو

بیمه تجارت‌نو در جایگاه سه شرکت نخست تولید کننده حق بیمه کشتی

مدیر بیمه‌های باربری، کشتی و هواپیما شرکت بیمه تجارت‌نو با بیان اینکه این شرکت، یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *