شنبه , ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » حمایت همه جانبه مسئول ستاد حامیان آیت الله رئیسی در استان تهران از دکتر عبدالملکی

حمایت همه جانبه مسئول ستاد حامیان آیت الله رئیسی در استان تهران از دکتر عبدالملکی

مهدی امیرآبادی زاده مسئول ستاد حامیان آیت الله رئیسی در استان تهران، حمایت همه جانبه خود از دکتر عبدالملکی وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری خردوکلان، در ترکیب کابینه رئیسی نام عبدالملکی وزیر پیشنهادی کار به چشم میخورد قطعا در این سمت هم به مانند پست های قبلی اش به خوبی از عهده آن برخواهد آمد.

حجت‌الله عبدالملکی در تاریخ چهارم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ متولد شده است. وی هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی است.

عبدالملکی دارای کارشناس ارشد معارف اسلامی و اقتصاد از دانشگاه امام صادق و دکترای اقتصاد از دانشگاه اصفهان است. او بین سال‌های ۸۹ تا ۹۱ عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور و از سال ۸۵ تا ۸۸ مشاور وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده است.

عبدالملکی خود از جمله نظریه پردازان اقتصاد مقاومتی است. او از منتقدان اف ای تی اف است و آن را برای ایران بی فایده دانسته و باعث از دست دادن شرکای این کشور برای دور زدن تحریم‌ها، و فاش شدن اطلاعات محرمانه کشور می‌داند. او منتقد برجام نیز هست.

پس از مراسم لهو و لعب و رقص چندین دختر در یک مراسم با حضور محمدعلی نجفی شهردار وقت تهران در سال ۲۰۱۸، عبدالملکی در توییتی نوشت با نجفی حرفی ندارد، ولی برای مسئولین فرهنگی ایران آرزوی مرگ و عذاب الهی کرد.

عبدالملکی در اردیبهشت ۱۴۰۰ در گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما اقتصاد ایران را از لحاظ باز بودن، بازتر از اقتصاد چین خواند.

عبدالملکی پیشنهاد کرده تحت عنوان «انقلاب اقتصادی ۱۴۰۰» تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی آزاد شود و مالک آن زمین‌ها اختیار داشته در آنها هر فعالیت دامی، صنعتی و … انجام دهد .

عبدالملکی که نزدیک به جبهه پایداری است در انتخابات ۱۳۹۵–۱۳۹۴ مجلس از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از نامزدهای فهرست اصولگرایان بود که با ۶۶۷ هزار و ۱۷۸ رأی در رتبه ۵۶ ام قرار گرفت و نتوانست به مجلس راه پیدا کند. عبدالملکی از اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است.

* کد خبر: 15085

این را نیز بررسی کنید

رییس کمیسیون عمران مجلس: بازگشایی گره تولید با روش‌های نوین تامین مالی

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت همکاری بیش از پیش بانک‌ها با بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *