چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه » بیمه » از طرح جامع بیمه اصحاب رسانه و هنرمندان بیمه رازی رونمائی شد

از طرح جامع بیمه اصحاب رسانه و هنرمندان بیمه رازی رونمائی شد

همزمان با ایام روز خبرنگار و برای اولین بار در کشور طرح جامع اصحاب رسانه و هنرمندان در جهت حمایت از اهالی فرهنگ و هنر در بیمه رازی رونمائی شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این مراسم که با حضور مصطفی قمری وفا مدیرکل خبرگزاری صدا و سیما ،مصطفی خادم المله مدیر عامل هنر کارت ، مصطفی زندی مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی و محسن حدادی مدیرکل تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید ، طرح جامع بیمه اصحاب رسانه و هنرمندان و تمبر اختصاصی روز خبرنگار بیمه رازی رونمائی شد.

دکتر علی جباری مدیر عامل بیمه رازی در این مراسم با اشاره به اینکه رسانه ها نماد توسعه همه جانبه و پایدار هستند و بدلیل مسئولیت اجتماعی خاصشان، همیشه درمعرض خطرات گوناگون می باشند افزود :صنعت بیمه بعنوان یکی از نهادهای حمایتی وظیفه ذاتی ایجاد آرامش فکری برای جامعه خبرنگاران را دارد تا دغدغه ریسک های ناشی از فعالیت خبرنگاری را برای ایشان کمتر و موجب تسریع و تسهیل در امر خطیر اطلاع رسانی برای ایشان فراهم گردد.

وی تصریح کرد : این بسته بیمه ای علاوه بر تقسیط و تخفیف بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل ، حوادث ، آتش سوزی و عمر شامل پوشش بیمه تجهیزات الکترونیک خبرنگاران نیز میباشد که اهمیت آن با توجه به افزایش قیمت تجهیزات و لوازم الکترونیک ناشی از تحریم ها و نوسانات ارز طی سالهای گذشته دو چندان میباشد.

گفتنی است شرایط استفاده هنرمندان و خبرنگاران محترم از این طرح به زودی اطلاع رسانی می شود.

* کد خبر: 15042

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

با بیمه موبایل سامان، همیشه خیالتان راحت است

مدیر بیمه های مهندسی شرکت بیمه سامان تاکید کرد که «بیمه موبایل سامان» اغلب خطرهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *