یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بیمه » پرداخت بیش از ۴۳ میلیارد ریال خسارت زلزله «سی سخت» توسط شرکت بیمه سامان

پرداخت بیش از ۴۳ میلیارد ریال خسارت زلزله «سی سخت» توسط شرکت بیمه سامان

مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان از پرداخت بیش از ۴۳ میلیارد ریال خسارت بابت زلزله سال گذشته «سی سخت» شهرستان یاسوج در استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فریبا نقی پور با بیان این که پس از وقوع زلزله در آخرین روزهای بهمن ماه سال گذشته در منطقه «سی سخت»، هتلی که با سرمایه ۸۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تحت پوشش بیمه آتش سوزی شرکت بیمه سامان بود با خساراتی مواجه شد، افزود: پس از بازدید تیم کارشناسی از محل حادثه و ارزیابی های دقیق، مبلغ خسارت وارده به این مکان بیش از ۴۰ میلیارد برآورد و بلافاصله پس از تکمیل پرونده، این خسارت به صورت کامل با رضایت بیمه گذار در وجه ایشان پرداخت گردید.

وی با اشاره به این که دو فقره خسارت دیگر مربوط به اداره پست نیز پرداخت شده است،‌ اظهار کرد: بر این اساس مجموع خسارت های پرداختی زلزله «سی سخت» به بیش از ۴۳ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال رسیده است.

مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان با تاکید بر این که این شرکت خود را به جبران خسارت مشتریان در حداقل زمان ممکن و پاسخگویی به اعتماد آنها متعهد می داند،‌افزود: بیمه سامان سعی دارد با حمایت تمام عیار از مشتریان خود نسبت به ایجاد آرامش در خانواده ها و بازگردانی بخش های تولیدی و اقتصادی خسارت دیده به چرخه فعالیت مجدد در اسرع وقت ، اقدام نماید.

شرکت بیمه سامان با داشتن شبکه فروش گسترده در سراسرکشور، آماده عرضه انواع خدمات بیمه های آتش سوزی در رشته های مسکونی ، غیرصنعتی ، صنعتی و انبارها می باشد ، از این رو هموطنان می‌توانند برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر به وب‌سایت بیمه سامان به نشانی www.si24.ir مراجعه و نسبت به خریداری بیمه نامه ها بصورت آنلاین اقدام و یا با شماره ۸۹۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

* کد خبر: 14864

این را نیز بررسی کنید

بیمه تعاون

بیمه تعاون، همچنان در سطح یک توانگری مالی

بیمه مرکزی در اجرای ماده ۶ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *