یکشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » پلنت دو ساله شد

پلنت دو ساله شد

هم‌زمان با تولد دو سالگی شبکه نوآفرینی پلنت، به عنوان مرکز نواوری در صنعت بیمه، جمعی از  مدیران ارشد فعال در شرکت‌های بیمه‌ای در قالب یک تور ویژه و با حضور در پلنت یک روز حضور و کار در فضای استارتاپی را تجربه کردند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، با دعوت این مجموعه، شرایط حضور مدیران ارشد شرکت‌های بیمه در سوله سوم کارخانه‌ی نوآوری آزادی فراهم شد تا این افراد ضمن آشنایی با مدل‌های جدید فضای کار به صورت اشتراکی؛ با خدمات قابل ارائه به صنعت بیمه از سوی استارتاپ‌های مستقر در پلنت آشنا شوند.
در این تور یک‌ روزه که با حضور تعدادی از مدیران بیمه‌های رازی، دی، تجارت نو و شرکت ذهن چابک برگزار شد، استارتاپ‌های مستقر در پلنت به معرفی خدمات خود پرداختند.
پس از برگزاری این برنامه، مدیران ارشد بیمه‌ای ضمن استقرار در فضای کار اشتراکی پلنت در طول روز در کارگاه‌هایی با موضوع نوآوری و توسعه کسب‌و‌کارهای نوین در صنعت بیمه شرکت کردند. در همین راستا روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه نیز جمعی از مدیران ارشد و مشاوران مدیرعامل بیمه ایران از پلنت بازدید کردند و با دستاوردهای دو ساله این مجموعه آشنا شدند.
گفتنی است پلنت در ادامه برنامه ویژه تولد دو سالگی خود از کلیه‌ی شرکت‌های بیمه دعوت می‌کند تا در قالب یک روز کاری با حضور در پلنت، معاشرت و گفت و گو با استارتاپ‌ها را تجربه کنند.

* کد خبر: 14694

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

بیمه نامه بدنه کیلومتری، عادلانه ترین بیمه نامه خودرو است

مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان، « ‌بیمه بدنه کیلومتری سامان » را عادلانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *