شنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۰
خانه » بیمه » انتظارات «نوراللهی» از دولت آینده

انتظارات «نوراللهی» از دولت آینده

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو تاکید کرد که افزایش ضریب نفوذ بیمه باید از اولویت های جدی دولت آینده باشد.

نیما نوراللهی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان با بیان این که موضوع افزایش ضریب نفوذ بیمه سالهاست به عنوان یک دغدغه در کشور مطرح و پیگیری می شود، افزود: راهکارهای این مساله نیز احصا شده است و تنها به پیگیری عملیاتی نیاز دارد که امیدواریم این موضوع در دولت آینده به صورت جدی در دستور کار باشد.

او سرمایه گذاری برای «فروش الکترونیکی» بیمه را از الزامات اساسی برای تقویت این حوزه خواند و با تاکید بر این که ساز و کارهای لازم و کافی برای این کار باید به سرعت در بیمه مرکزی تعریف و تبیین شود، اظهار کرد: سازماندهی استارت آپ ها می تواند نقشی جدی در توسعه فروش بیمه داشته باشد.

نوراللهی همچنین «فرهنگ سازی» در حوزه بیمه را از نیازهای اساسی کشور خواند و با بیان این که سالهاست بر این موضوع تاکید می شود، خاطرنشان کرد: به نظر من نهادهایی مانند بیمه مرکزی و شرکت بیمه ایران که منابع دولتی را در اختیار دارند، باید در این زمینه پیش قدم باشند.

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو همچنین «افزایش ظرفیت اتکایی داخلی کشور» را از مهمترین نیازهای صنعت بیمه خواند و اظهار امیدواری کرد دولت آینده این موضوع را به شکل جدی در دستور کار قرار دهد.

نوراللهی

* کد خبر: 14672

این را نیز بررسی کنید

بیمه تعاون

آغاز مسابقات فوتسال «اولین جشنواره ورزشی صنعت بیمه» به میزبانی بیمه تعاون

مسابقات فوتسال اولین جشنواره ورزشی صنعت بیمه، از فردا به میزبانی شرکت بیمه تعاون آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *