پنج شنبه , ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » خدمات بیمه درمان بیمه سرمد، «مطلوب» بیمه شدگان صندوق اعتباری «هنر»

خدمات بیمه درمان بیمه سرمد، «مطلوب» بیمه شدگان صندوق اعتباری «هنر»

مسئول پروژه بیمه درمان اعضای صندوق اعتباری هنر در شرکت بیمه سرمد اعلام کرد که بر اساس نظرسنجی صورت گرفته، میزان رضایت بیمه شدگان این صندوق در حد «مطلوب» است.

داود نورالهی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان با بیان این که این قرارداد تا کنون سه بار پیاپی تمدید شده است، گفت: میزان رضایتمندی بیمه شدگان از بازخورد تمدیدی قرارداد مشخص است، چرا که این قرارداد بدون رضایت بیمه شدگان تمدید نمی شد.

وی با اشاره به این که شرکت بیمه سرمد با تمام انرژی و پتانسیل خود سعی در ارائه خدمت هرچه بهتر و مطلوب تر برای رفع دغدغه ذهنی و ایجاد آرامش انگیزشی میان هنرمندان دارد، اظهار کرد: البته این تلاش، برگرفته از تفکر هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت است، به همین سبب ما با اهتمامی که در ارائه خدمات مطلوب به بیمه گزاران صندوق هنر داریم، برای سومین سال پیاپی این افتخار را داریم که به هنرمندان، خبرنگاران و جامعه هنری کشور خدمت کنیم.

به گفته او، در سنوات مختلف، افزایش تعداد بیمه شدگان سیری طبیعی داشته است که بسته به نیاز بیمه شده و دریافت و ارئه خدمات مطلوب در قراردادهایی که رسوب خواهند داشت، صورت می پذیرد.

نورالهی با بیان این که در سال بیمه ای ۱۳۹۸-۱۳۹۷ تعداد بیمه شدگان این پروژه حدود ۲۲ هزار نفر بود و این عدد در سال منتهی به ۱۳۹۹ به حدود ۲۵ تا ۲۶ هزار نفر افزایش پیدا کرد، افزود: در قرارداد جدید هم حدود ۳۱ هزار نفر از اعضای جامعه هنری تحت پوشش قرار گرفته اند.

مسئول پروژه بیمه درمان اعضای صندوق اعتباری هنر در شرکت بیمه سرمد با اشاره به این که این پروژه و پوشش های آن هر سال پس از نیازسنجی های انجام شده و در هر رسته از فعالیت افراد تحت پوشش، تغییراتی داشته است، اظهار کرد: استقبال از این طرح را می توان بر اساس افزایش بیمه شدگان سنجید، به طوری که میزان افزایش تعداد بیمه شدگان در سنوات قبل و حجم درخواستی ثبت نامی جدید، نمود استقبال صورت گرفته و مدالی سراسر افتخار برای خدمت به اعضای صندوق است.

گفتنی است دوره جاری قرارداد بیمه تکمیل درمان اعضای صندوق اعتباری هنر از اول تیر ماه ۱۳۹۹ تا اول تیر ماه سال ۱۴۰۰ است.

* کد خبر: 14521

این را نیز بررسی کنید

بیمه گران هم به صف اولویت واکسیناسیون کووید ۱۹ پیوستند

صنعت بیمه که مسئولیت سنگین برقراری آرامش و گسترش اطمینان در بخش های معیشت، سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *