یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » ویژه » بانک ملی ایران، کوه دماوند را پس گرفت!

بانک ملی ایران، کوه دماوند را پس گرفت!

تصویر «کوه دماوند» که چند سالی از روی کارت های نقدی بانک ملی ایران حذف شده بود، با شکل و شمایل جدید بازگشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خردو کلان، موقعیت «دماوند» به عنوان بلندترین کوه کشورمان ایران، تقارن مناسبی با شرایط بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین بانک کشور دارد. به نظر می رسد پیشتر گنجاندن تصویر این کوه بر روی کارت های نقدی بانک ملی ایران نیز با هدف القای همین تقارن صورت گرفته بود.

کارت های نقدی از پرکاربردترین ابزار و وسایل مردم است و در نتیجه مشاهده تصویر قله دماوند بر روی کارت های بانکی که بیشترین سهم را در تعداد کارت های نقدی نظام بانکی دارد، بسیار جذاب و در عین حال افتخار آمیز بود.

با این حال، نیمه سال ۱۳۹۶، بانک ملی ایران از تغییر چهره این کارت ها خبر داد. «دایره های طلایی رنگ» جایگزین کوه دماوند شدند و هدف از این تغییر، «پاسخگویی به نیازها و سلایق مشتریان» اعلام شد. این تغییر اما دیری نپایید و به تازگی دوباره «کوه دماوند» به این کارت ها بازگشته است.

در تصویر جدید، البته چهره این «دیو سپید پای در بند» به شکلی مدرن به نمایش درآمده و از خطوط ارتباطی دیجیتال برای نمایش آن استفاده شده است.

بانک ملی ایران که طی سالهای اخیر تلاش خود را بر توسعه فعالیت های حوزه بانکداری دیجیتال متمرکز کرده است، با بازگرداندن بلندترین قله ایران زمین به پرکاربردترین ابزار بانکداری غیرحضوری خود، بار دیگر به مخاطب و مشتریان خود یادآوری می کند که این بانک، در اوج باقی خواهد ماند.

نمونه کارت های جدید

نمونه کارت های قدیمی

نمونه کارت های تغییر شکل یافته

* کد خبر: 14525

این را نیز بررسی کنید

انتظارات بیمه گران از دولت آینده

دولت سیزدهم به زودی کار خود را آغاز می کند، در حالی که نه تنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *