سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » توضیح بیمه مرکزی درباره یک ویدئو

توضیح بیمه مرکزی درباره یک ویدئو

پیرو انعکاس ویدئویی با مضمون عدم رسیدگی به دغدغه کشاورزان پیازکار جنوب کرمان در برخی از شبکه های اجتماعی، بیمه مرکزی مواردی را توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این اطلاعیه آمده است: موضوع رسیدگی به مسائل و مشکلات کشاورزان اساسا در حیطه وظایف و ماموریت های بیمه نیست، تنها بخشی از محصولات کشاورزی که پوشش بیمه های کشاورزی دارند به بیمه ارتباط پیدا می کند که این بخش هم با بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مرتبط نیست.

رئیس کل فعلی بیمه مرکزی در طول مسوولیت خود در سالهای اخیر هیچ گونه سفر کاری و غیر کاری به استان زرخیز و شهید پرور کرمان نداشته است.

ضمن احترام به همه کشاورزان و باغداران عزیز در سراسر کشور، به اطلاع می رساند، صندوق بیمه محصولات کشاورزی هم در حیطه نظارت و مسوولیت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نهاد ناظر و حاکمیتی بیمه های بازرگانی نیست.

از همه عزیزانی که خواسته و ناخواسته، اینگونه از ویدئو ها را منتشر می کنند خواهشمندیم که قبل از انعکاس نهایی حتما به جزئیات صحبت های خود توجه کنند و برای کسب و تکمیل اطلاعات بیمه ای به پرتال بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مراجعه و یا با روابط عمومی این سازمان ارتباط بگیرند.

* کد خبر: 14315

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

شمارش معکوس بازگشایی نماد «ملت»

مدیر سرمایه‌‌گذاری شرکت بیمه ملت در خصوص بازگشایی نماد این شرکت پس از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *