جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه »  طرح های نوآورانه، افزایش ضریب نفوذ بیمه را به دنبال دارد

 طرح های نوآورانه، افزایش ضریب نفوذ بیمه را به دنبال دارد

بازدید از شعب شرکت‌های بیمه‌ای و برسی فرآیند خدمات دهی و پرداخت خسارت به مردم از وظایف ذاتی نهاد ناظر است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سالروز دهه فجر، دکتر غلامرضا سلیمانی در بازدید از شعبه بیمه ایران معین در آبادان، ضمن اعلام این مطلب افزود:شرکت “ایران معین” به دلیل تمرکز در مناطق آزاد و تجاری سراسر کشور تاثیر مهمی در امر تجارت بین المللی دارد.
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به اهمیت طرح های نوآورانه در توسعه و همگانی سازی صنعت بیمه، اظهار داشت: این شرکت “طرح مهر ایران معین” را که طرح بسیار موثر و خوبی‌ست که در دوران کرونایی با توجه به شرایط اقتصادی مردم ارائه کرده است.
وی با برشمردن برخی از مزایای این طرح، اعلام کرد: بیمه گذاران طرح یادشده می‌توانند وامی دریافت کنند که به نوعی وام قرض الحسنه محسوب می شود که کارمزد ندارد.
سلیمانی افزود: در حالی که طبق قانون برای بیمه شخص ثالث مبلغ حق بیمه باید بصورت نقد پرداخت شود ولی با این طرح به منظور حمایت از مردم در شرایط سخت کرونایی و رفاه حال آنان اجازه داده شده در قالب اقساط ۱۲ماهه این مبالغ پس از صدور بیمه نامه به بانک پرداخت شود.
بر اساس این گزارش، داریوش محمدی _ مدیرعامل بیمه ایران معین _ نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور رییس کل بیمه مرکزی و هیات همراه در این مراسم، گفت: ۱۰۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه بدون ضامن، کارمزد و سود در کمترین زمان برای تسهیلات بیمه شهروندان ساکن درمناطق آزاد در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه عموم شهروندان ساکن در منطقه آزاد اروند می توانند به شبکه نمایندگان و شعب بیمه ایران معین در آبادان، خرمشهر و ماهشهر مراجعه کنند و با کمترین تشریفات اداری بیمه نامه قبلی خود را با دریافت تسهیلات و به صورت غیر نقدی تمدید کنند.

 

* کد خبر: 14022

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

معرفی خدمات گروه مالی سامان به صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی

بیمه سامان در راستای توجه همیشگی خود به صنایع و صادرکنندگان، ضمن حمایت از برگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *