جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » بالارفتن شاخص های بیمه ای کلیدواژه رشد اقتصادی کشور است

بالارفتن شاخص های بیمه ای کلیدواژه رشد اقتصادی کشور است

افتتاح شعبه شرکت های بیمه در شهر مقاوم دزفول نوعی قدرشناسی عملی از رشادت های هشت سال دفاع مقدس مردم این شهر به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر غلامرضا سلیمانی در آیین گشایش نخستین شعبه شرکت بیمه دانا در دزفول با بیان این مطلب افزود: شور و شوق برای همگانی سازی و تعمیم فرهنگ بیمه بین فعالان صنعت بیمه در استان خوزستان وجود دارد که باید با هدایت در مسیر صحیح، شکوفا شود.
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان این مطلب که ادای تعهدات حرفه ای، بزرگ‌ترین هدف صنعت بیمه محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: وظیفه دولت‌ها فراهم سازی فضای کسب و کار برای آحاد جامعه است که ماموریت اصلی این فرایند بر دوش صنعت بیمه نهاده شده است.
وی با بیان این مطلب که بالا رفتن شاخص های بیمه‌ای کلیدواژه رشد اقتصادی کشور است به اهمیت رشد کمی و کیفی شرکت ها، شعب و نمایندگی های بیمه اشاره کرد و افزود: عملکرد مثبت صنعت بیمه در واقع نماد رشدیافتگی اقتصاد است و وقتی شاخص های بیمه ای رشد می کند تحول اقتصادی نیز اتفاق می افتد.
رئیس شورای عالی بیمه از این صنعت به عنوان موتور محرکه ای برای حرکت بخش‌های مختلف اقتصادی یاد کرد و گفت: اطمینان بخشی به تولیدکنندگان، پوشش ریسک های بزرگ و کوچک و همچنین حفظ و ارتقای فضای آرام کسب و کار از قابلیت های صنعت بیمه به شمار می آید.
گفتنی است در این آیین، دکتر ابراهیم کاردگر مدیرعامل شرکت بیمه دانا نیز با قدردانی از حضور رئیس کل بیمه مرکزی دبیر کل سندیکای بیمه گران و اعضای هیئت عامل نهاد ناظر را برای صنعت بیمه در شهر دزفول نقطه عطفی دانست و نسبت به حضور فعال شرکت بیمه دانا در استان خوزستان ابراز امیدواری کرد.

 

* کد خبر: 13980

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

معرفی خدمات گروه مالی سامان به صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی

بیمه سامان در راستای توجه همیشگی خود به صنایع و صادرکنندگان، ضمن حمایت از برگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *