شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » شعبه انقلاب بیمه آسیا در اهواز افتتاح شد

شعبه انقلاب بیمه آسیا در اهواز افتتاح شد

گشایش شعبه انقلاب اهواز در دهه فجر نوعی پیوند بین تعهد به آرمان های انقلاب و صنعت آرامش بخش و اطمینان آفرین به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر غلامرضا سلیمانی در آیین افتتاح شعبه انقلاب بیمه آسیا در اهواز با اعلام این مطلب افزود: ظرفیت های استان خوزستان در تحقق شعار جهش تولید در حوزه صنعت بیمه بسیار بالا است و باید ضریب نفوذ بیمه در این استان، افزایش یابد.
رییس کل بیمه مرکزی از “جهش خدمت” به عنوان زیرساخت توسعه ای “جهش تولید” یاد کرد و اظهار داشت: افزایش ضریب نفوذ بیمه از نشانه های توسعه یافتگی و رشد اقتصادی کشورهاست و آمار فعلی بیمه در ایران چندان رضایت بخش نیست.
وی رقابت های نادرست بیمه ای را عامل توزیع فقر در این صنعت، ارزیابی کرد و گفت: بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و اجرای طرح های مبتکرانه و نوین بیمه ای می تواند ظرفیت صنعت بیمه را افزایش دهد.
رییس شورای عالی بیمه با تاکید بر استمرار سفرهای استانی خود و مقامات ارشد صنعت بیمه از طرح مسائل و مشکلات بیمه گران استان ها استقبال کرد و از تلاش برای رفع موانع قانونی و شیوه های تسهیل امر بیمه گری خبر داد.
رییس کل بیمه مرکزی با اعلام این مطلب که بیمه مرکزی به دنبال امضای طلایی نیست، تصریح کرد: سرنوشت صنعت بیمه با نیروهای خلاق آن گره خورده و به همین خاطر با اشتیاق از طرح های توسعه گرا و فرهنگ گستر صنعت بیمه استقبال می کنیم.
شایان ذکر است در این آیین افتتاح، دکتر سید محمد کریمی_ دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران_، مسعود بادین_مدیرعامل شرکت بیمه آسیا_ و تنی چند از مدیران و فعالان صنعت بیمه نیز دیدگاه های خود را مطرح کردند.

 

* کد خبر: 13966

این را نیز بررسی کنید

رئیس کل بیمه مرکزی

 افزایش رضایتمندی بیمه‌ای مردم از بیمه گریزی پیشگیری می‌کند

میزان حق بیمه تابعی از نرخ تورم نیست و صنعت بیمه بیش از سودآوری به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *