دوشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » رشد قابل توجه سپرده ها در بانک ایران زمین

رشد قابل توجه سپرده ها در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین نشان داده که توانایی بالا در جلب اعتماد مشتریان دارد؛ این را می توان از مقایسه میزان جذب سپرده بانک در فصول بهار، تابستان و پاییز سال جاری نسبت به سال گذشته متوجه شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، صورت های مالی ۹ ماهه سال جاری بانک ایران زمین از حدود دو برابر شدن میزان سپرده های دیداری در این بانک حکایت دارد. این رقم در کل سال گذشته حدود ۱۰٫۵ هزار میلیارد ریال بوده که در ۹ ماهه سال جاری به بیش از ۲۰٫۳ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

سپرده های پس انداز بانک ایران زمین نیز با رشد قابل توجه ۶۷ درصد مواجه بوده و از ۸۹۴ میلیارد ریال به یک هزار و ۴۹۹ میلیارد ریال رسیده است. سپرده های سرمایه گذاری مدت دار این بانک نیز توانسته با رشد حدود ۳۷ درصدی به رقم بیش از ۴۳۸ هزار میلیارد ریال برسد.

سایر سپرده های بانک ایران زمین نیز در سه فصل ابتدایی سال جاری بیش از ۵۶ درصد نسبت به کل سال قبل بیشتر شده است.

افزایش سپرده گیری بانک ایران زمین از رضایت مشتریان نسبت به خدمات این بانک، اعتماد آنها به برند ایران زمین و اطمینان به پایداری بانک حکایت دارد. بانک ایران زمین در دوره مدیریت عبدالمجید پورسعید توانسته با ایجاد ثبات مدیریتی و به کارگیری نیروهای توانمند در حوزه های تخصصی بانکداری به ویژه راه اندازی خدمات بانکداری الکترونیک و دیجیتال، نقش قابل توجهی در حوزه نظام بانکی ایفا کند.

ایران زمین

* کد خبر: 13907

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

ابلاغ دستور العمل افزایش تسهیلات وام ازدواج در بانک کارآفرین

به دنبال ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی در خصوص شرایط جدید اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *