پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » برندگان جشنواره تصویرگری بیمه ملت تقدیر شدند

برندگان جشنواره تصویرگری بیمه ملت تقدیر شدند

آیین اختتامیه جشنواره تصویرگری بیمه ملت برگزار شد و برندگان آن معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در این مراسم با تاکید بر لزوم ایجاد تغییر در شیوه اطلاع رسانی و فرهنگسازی در حوزه صنعت بیمه، گفت: از دیدگاه من، تبلیغات مستقیم در حوزه بیمه پاسخگوی نیاز جامعه نیست و باید به سمت و سوی فرهنگسازی غیرمستقیم با استفاده از ابزارهای جدید برویم.

اسماعیل دلفراز با بیان این که ضریب نفوذ بمیه در کشور ما بسیار پایین تر از کشورهای توسعه یافته است، اظهار کرد: همه باید به سهم خود برای افزایش این سهم تلاش کنیم و امیدواریم برگزاری جشنواره های اینچنین تاثیر خوبی در توسعه فرهنگ بیمه داشته باشد.

وی با اشاره به این که جشنواره تصویرگری بیمه ملت نخستین جشنواره از این جنس در صنعت بیمه است، حضور تعداد قابل توجهی از کودکان و خردسالان در این رویداد را نشانه توجه جامعه به مقوله بیمه دانست و خاطرنشان کرد: همه ما باید در این زمینه دست به دست هم بدهیم و فرایند توسعه فرهنگ بیمه را تسریع کنیم.

هادی حیدری از داوران این جشنواره نیز با بیان این که ۴۶۸ اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است، گفت: این میزان آثار از سوی ۳۳۰ هنرمند ارسال شد که ۳۸۳ اثر به شکل دیجیتال بوده است.

وی با اشاره به این که ۷۷ هنرمند خردسال آثارشان را به جشنواره ارسال کرده بودند، ادامه داد: این آثار طی چند مرحله داوری شد و در نتیجه آثار برتر انتخاب و معرفی شدند.

در ادامه و پس از تقدیر از داوران جشنواره، حمیده خسرویان، رعنا آذرمنش و هما رستمی شاهسواری به عنوان سه نفر اول جشنواره معرفی شدند و از سحر شکری تقدیر شد. همچنین اعلام شد که به آثار برگزیده هدیه ای به رسم یادبود تقدیم خواهد شد. دبیرخانه جشنواره اعلام کرد که همه آثار رسیده دیپلم افتخار دریافت خواهند کرد و آثار منتخب پس از به نمایش درآمدن در نمایشگاه آنلاین، در قالب یک کتاب منتشر خواهند شد.

در حاشیه این جشنواره همچنین از مدیران و کارمندان نمونه بیمه ملت در سال ۱۳۹۹ تقدیر شد. مصطفی ملکی مدیر بیمه های خودرو، محمد عاملی مدیر بازاریابی، یحیی میرزایی فرید مدیر توسعه کسب و کار دیجیتال، مجید صیاد رئیس صدور بیمه های درمان، فاطمه رازقی رئیس بیمه های مسئولیت مجتمع مرکزی و عطیه سادات ابطحی سرپرست اداره برنامه و بودجه در این رویداد مورد تقدیر قرار گرفتند.

بیمه ملت به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس این شرکت، اولین مسابقه تصویرگری در صنعت بیمه را با موضوع «فرهنگ بیمه» برگزار کرد. بیمه و زندگی، گذر عمر در آینه بیمه، بیمه و آسایش و بیمه و امنیت از محورهای این جشنواره بود. کمال طباطبایی، هادی حیدری و محمدرضا میرشاه‌ولد آثار رسیده را داوری کردند.

 

 

 

 

* کد خبر: 13875

این را نیز بررسی کنید

«پلنت»، همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *