جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بانک » نزدیکترین شعبه بانک ایران زمین کجاست؟

نزدیکترین شعبه بانک ایران زمین کجاست؟

با وجود این که در روزهای شیوع کرونا به همه مشتریان بانکی توصیه شده تا حد امکان از حضور در شعب بانک ها خودداری کنند، اما هنوز هم برخی عملیات های بانکی هست که به حضور در شعبه نیاز دارد. در چنین شرایطی، بهترین کار، پیدا کردن نزدیکترین شعبه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، با وجود توسعه روز افزون خدمات بانکداری الکترونیک، هنوز هم که هنوز است، شعبه جایگاه ویژه ای نزد مشتریان دارد، چرا که ارتباطی چهره به چهره میان کارکنان بانک با خدمات گیرنده برقرار می کند، حس اطمینان به مشتری می دهد و اعتماد میان مشتری و بانک را افزون می کند.

اگرچه ازدحام جمعیت در شعب با وجود ابزارهای خدمات بانکی اینترنتی کاهش قابل توجهی داشته است، اما واقعیت این است که حضور در شعبه به طور کامل امکان حذف شدن ندارد. تجربه بانکداری دنیا هم این را ثابت کرده که شعبه فیزیکی باید وجود داشته باشد تا مشتری، بانک را به رسمیت بشناسد.

حال که کرونا کشور را فرا گرفته و به اذعان پزشکان، شعب بانک ها از مراکز مستعد انتقال این ویروس است، بهتر است با مراجعه به نزدیکترین شعبه و صرف حداقل زمان در آن، خطر ابتلا و انتقال این بیماری را به حداقل برسانیم.

بانک ایران زمین برای کمک به مشتریان خود در جهت پیدا کردن نزدیک ترین شعبه، راهکار جذابی را طراحی کرده است. در اپلیکیشن «همراه بانک» ایران زمین، آیکون «شعب بانک» به مشتریان در این زمینه کمک خواهد کرد.

این آیکون با روشن شدن GPS تلفن همراه، محل قرارگیری کاربر را تشخیص داده و سپس نزدیکترین شعبه بانک را به او نشان خواهد داد. کاربر می تواند با کلیک کردن بر روی نشانه های مشخص شده، نام شعبه، آدرس و شماره تلفن آن را مشاهده کند.

اکنون مشخصات بیش از ۳۰۰ شعبه بانک ایران زمین بر روی این اپلیکیشن قابل دسترس است و بهترین راهنما برای مشتریانی است که قصد دارند با حداقل خطر ابتلا به کرونا در شعب حضور پیدا کنند!

* کد خبر: 13796

این را نیز بررسی کنید

بانک سپه

طرح بخشودگی جرائم تأخیر بدهی تسهیلاتی در بانک سپه

بانک سپه به منظور تکریم مشتریان خود از عید سعید فطر تا عید غدیر خم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *