دوشنبه , ۱۳ تیر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » پیام تبریک مدیرعامل بیمه آسماری به مناسبت روز بیمه

پیام تبریک مدیرعامل بیمه آسماری به مناسبت روز بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری با صدور پیامی فرارسیدن «روز ملی بیمه» را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، متن پیام علیرضا یزدان دوست به این شرح است:

صنعت بیمه در کشور ما طی سالهای اخیر رشد فراوانی داشته است. افزایش ضریب نفوذ بیمه، رشد تعداد رشته های بیمه ای و توسعه کمی کانال های فروش بیمه در کنار ورود شرکت های بیمه تخصصی به بازار توانسته یک صنعت متمرکز، حرفه ای و پیشرو را به نمایش بگذارد.
دستاوردهای بزرگی مانند اصلاح قانون بیمه شخص ثالث، حذف بیمه نامه های فیزیکی و رواج یافتن فروش الکترونیکی بیمه نامه با همت همه بیمه گران و با هدایت بیمه مرکزی محقق شده است، در حالی که تا چند سال پیش چنین اقداماتی تقریبا محال می نمود.
گرچه امروز شرکت های بیمه در کشور ما نقش مهمی در مدیریت ریسک ها دارند، اما طبیعی است که می توان دامنه این خدمات را بسیار گسترده تر کرد و پس از طراحی رشته های متناسب با نیاز مشتریان، چهره جدیدتری از بیمه گری در کشور به نمایش گذاشت.
شرکت بیمه آسماری نیز توانسته است با اقدامات زیربنایی، پرتفوی خود را به میزان قابل توجهی توسعه داده و علاوه بر ارائه عملکردی مطلوب در حوزه بیمه درمان، برنامه های ویژه ای به منظور توسعه حضور در بازار بیمه کشور و افزایش رضایتمندی مشتریان طراحی کرده و در معرض اجرا بگذارد.
خداوند منان را سپاس که توانستیم یک سال دیگر در کنار هم با همدلی و محبت در راستای اهداف صنعت بیمه با دستاویز به ایده های نوین گامی محکم برداریم.
سیزدهم آذر ماه که هر سال با شور و شوق فراوانی برای فعالان صنعت بیمه همراه بود، امسال به واسطه شیوع بیماری کرونا با شرایط ویژه ای مواجه شده است، اما بیمه گران ما از همین فرصت کرونا نیز استفاده کرده و خدمات ویژه این بیماری را طراحی و اجرا کرده اند.
اینجانب به عنوان یکی از اعضای صنعت بیمه کشور فراسیدن روز ملی بیمه را به همه فعالان این حوزه تبریک می گویم و امیدوارم سال آینده با از بین رفتن تهدید کرونا، بار دیگر بتوانیم این جشن بزرگ را در کنار هم برگزار کنیم.
امیدوارم با تلاش و تشریک مساعی بتوانیم فرهنگ بیمه را بیش از پیش در کشور نهادینه کنیم و با ارائه خدمات شایسته نیز گامی موثر در جهت اعتلای کیفیت زندگی آحاد جامعه برداریم. توسعه، تحول و شکوفایی در همه عرصه های خدمت رسانی بیمه ای، وظیفه ماست و در این راه از خدای متعال یاری می جوییم.

* کد خبر: 13714

این را نیز بررسی کنید

ریل گذاری بیمه مرکزی برای کسب رتبه نخست کیفیت خدمات الکترونیک در کشور

نگرش و رویکردهای جدید مدیریتی از یک سو و الزامات تعهدات موصوف در سند ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *