پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » بیمه کرونای شرکت بیمه سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد

بیمه کرونای شرکت بیمه سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد

معاون اداره نظارت بر صدور بیمه نامه های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان با بیان این که بیمه کرونای این شرکت نه تنها تا حد قابل توجهی هزینه های درمان مبتلایان به این بیماری را جبران می کند، بلکه سهم بیمار از کل هزینه ها را نیز به حداقل می رساند، گفت: این بیمه نامه، بروکراسی های اداری برای دریافت خسارت را نیز از بین برده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مطهره ملاپور با اشاره به این که ابتلا به بیماری کرونا می تواند هزینه های زیادی را به فرد مبتلا و خانواده اش تحمیل کند، ادامه داد: بیمه کرونای بیمه سامان این زمینه را فراهم کرده است که مشکلات مالی این عده به حداقل رسیده و تقریبا بدون نیاز مالی، دوره درمان بیماری کرونا طی شود.

وی با تاکید بر این که پوشش هزینه بستری خریداران بیمه کرونا تا ۱۰۰ میلیون تومان قابل افزایش است، حذف فرانشیز از هزینه های بستری و درمان در این بیمه نامه را مزیت رقابتی آن خواند و افزود: فرد بیمه شده در پایان دوره درمان با ارائه فاکتورهای بیمارستانی به شرکت بیمه سامان، مبلغ کل هزینه ها را به طور کامل دریافت خواهد کرد و سهم بیمار در این بیمه نامه صفر است.

معاون اداره نظارت بر صدور بیمه نامه های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان ادامه داد: بیمار با داشتن بیمه کرونای بیمه سامان برای بستری شدن در بیمارستان به داشتن معرفی نامه نیازی ندارد، بلکه می تواند پس از بستری شدن و بهبودی کامل، برای دریافت هزینه ها مستقیما به شرکت مراجعه کرده و بر اساس ارقام اعلامی مرکز درمانی، خسارت خود را دریافت کند.

ملاپور با اشاره به این که بیمه سامان برای پرداخت هزینه درمان بیماران کرونایی، میان بستری شدن در بیمارستان های خصوصی یا دولتی تفاوتی قائل نیست، اظهار کرد: بیمه سامان هزینه های درمان بیمه شده را مطابق قرارداد منعقد شده میان شرکت و بیمه گذار پرداخت خواهد کرد.

او تاکید کرد که مثبت شدن نتیجه آزمایش تشخیص مولکولی بر روی یکی از نمونه های تنفسی اصلی در یکی از آزمایشگاه های مرجع کشور، وجود CPR غیرطبیعی یا شواهد مثبت بیماری در سی تی اسکن در کنار بستری بیمارستانی بیمه شده و درمان با داروهای آنتی وایرال، تنها شروط پرداخت خسارت درمان کرونا توسط بیمه سامان است.

معاون اداره نظارت بر صدور بیمه نامه های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان دوره انتظار برای پوشش بیماری کرونا در این بیمه نامه ۱۴ روز از تاریخ صدور اعلام و خاطرنشان کردکه هزینه آزمایش تست کرونا در تعهدات شرکت بیمه گر نیست.

* کد خبر: 13673

این را نیز بررسی کنید

«پلنت»، همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *