چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه » ویژه » کدام شرکت بیشترین سود بیمه عمر را پرداخت کرد؟ + جدول

کدام شرکت بیشترین سود بیمه عمر را پرداخت کرد؟ + جدول

ارزیابی ها از سود پرداختی شرکت های بیمه به بیمه گزاران عمر مربوط به سال ۱۳۹۸ نشان می دهد که تا کنون شرکت بیمه رازی توانسته بیشترین نرخ سود را در این بخش پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، آن طور که اطلاعات منتشر شده توسط شرکت های بیمه حکایت می کند، شرکت بیمه رازی با نرخ ۳۹ درصد، در صدر جدول پرداخت سود به بیمه گزاران عمر و سرمایه گذاری است.

جدول زیر میزان سود پرداختی شرکت های بیمه به بیمه گزاران عمر و سطح توانگری مالی آنها را نشان می دهد. این جدول پس از اعلام میزان سود پرداختی سایر شرکت ها تکمیل خواهد شد.

 

نام شرکت سود تخصیصی (درصد) سطح توانگری
رازی ۳۹ یک
سینا ۳۰ یک
دی ۲۹٫۸ یک
ما ۲۳٫۴ یک
معلم ۲۳ دو
کارآفرین ۲۲ یک
آرمان ۲۰ یک

 

بر اساس اعلام بیمه مرکزی، شرکت هایی که در سطح یک توانگری از توانایی کافی جهت ایفای تعهدات خود در مقابل بیمه گزاران و صاحبان حقوق آنها برخوردارند. سطح دو توانگری به این معناست که شرکت های بیمه توانایی ایفای تعهدات خود را دارند، ولی باید برای رسیدن به
شرایط مطلوب، وضعیت مالی خود را ترمیم و تقویت کنند. در راستای اجرای آیین نامه توانگری مالی، بیمه مرکزی به عموم هموطنان و بیمه گزاران توصیه کرده است که به سطح توانگری مالی شرکت های بیمه که تأیید و اطلاع رسانی شده، به عنوان یکی از معیارهای انتخاب بیمه گر خود توجه کنند.

* کد خبر: 13630

این را نیز بررسی کنید

روایت تحریم؛ حجم تعهدات بیمه اتکایی داخلی از GDP هم فراتر رفته بود!

خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان به فایلی صوتی دست یافته که در آن یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *