یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
خانه » بیمه » نارضایتی «لیلا اوتادی» از قانون «خودروی نامتعارف» بیمه شخص ثالث

نارضایتی «لیلا اوتادی» از قانون «خودروی نامتعارف» بیمه شخص ثالث

لیلا اوتادی بازیگر سینما در صفحه اینستاگرام خود به صنعت بیمه و نمایندگان مجلس که قانون «خودروی نامتعارف» را تصویب کرده اند تاخته است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، او با این مقدمه که «بیمه، کلمه ای که باید احساس امنیت بدهد، اما مثل همه چیزهای دیگر در ایران برعکس شده…» نوشته است:

«برای مثال اتومبیلتان را یک سال بیمه شخص ثالث می کنید، حداقل دو – سه میلیون تومان می دهید و به خیال اینکه اگر مراقب رانندگی کنید دیگر مشکلی نخواهید داشت، شخصی به شما می زند و شما تازه متوجه می شوید از امسال یک هو تصمیم گرفته شده بیمه تمام تعهد خود را زیر پابگذارد و اتومبیلتان را هرچه که باشد پژو ۲۰۷ حساب می کند، به بهانه اینکه از ۳۰۰ میلیون به بالا، اتومبیل نامتعارف است و بیمه توان پرداخت ندارد.

برایتان سوال پیش میاید پس چرا خود قانون گذاران در مجلس اتومبیل ۶۰۰ میلیونی (نامتعارف) از بیت المال ملتی گرفته اند که دو سه سالی است دیگر بیش از پیش به سختی امرار معاش می کنند و نشسته اند به بهانه حمایت از قشر ضعیف (و صد البته=حمایت از بیمه داران و بانکها و مسئولینی که سهامدار بیمه ها هستند و….!) قانون های اینچنین می گذارند.

و تازه مردم را با این شرایط اقتصادی مزخرف مجبور می کنید که در کنار بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه هم بکنند!!! یعنی باز هم گرفتن پول های هنگفت از همه و چند ‌وقت دیگر دوباره قانون جدید و ندادن حق مردم وقت تصادف و ضررشان؟؟؟»

او در ادامه به بیاناتی از امام خمینی (ره) اشاره و مسئولان را به ساده زیستی و انجام سریع امور مردم توصیه کرده است!

 

* کد خبر: 13549

این را نیز بررسی کنید

بازدید مدیر عامل بیمه رازی از شعب تهران و البرز

مدیرعامل بیمه رازی در ایام تعطیلات نوروزی از شعب کشیک استان البرز و مرکزی ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *