سه شنبه , ۹ خرداد ۱۴۰۲

ازریابی آمادگی پدافند غیر عامل بیمه مرکزی

همزمان با هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل، مانور ارزیابی پایداری شبکه برق بیمه مرکزی در روز شنبه دهم آبان ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این مانور با هدف ارزیابی میزان آمادگی بیمه مرکزی در زمان بحران و اضطرار برگزارشد که بر اساس آن و در حضور مسوولان سازمان پدافند غیر عامل و توانیر به مدت دو ساعت از طرف اداره برق منطقه ، کل برق ساختمان بیمه مرکزی قطع شد.

براساس این گزارش با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، در طول این دوساعت هیچگونه اختلالی در سیستم های روشنایی و الکترونیکی بیمه مرکز ایجاد نشد و همکاران بیمه مرکزی بدون لحظه ای توقف به فعالیت های خود ادامه دادند.

مطابق با پیش بینی های انجام شده با قطع جریان برق ازطرف منطقه، برق مورد نیاز ساختمان شامل روشنایی آسانسورها، و رایانه های ساختمان از طریق ژنراتورها تامین شد.

گفتنی است کمیته پدافند غیر عامل بیمه مرکزی اخیرا سند راهبردی پدافند غیر عامل را برای ایجاد انسجام در برنامه های مرتبط و تدوین برنامه های بلند مدت در سطح بیمه مرکزی تهیه و تنظیم کرده است که در گام دوم می تواند الگویی مناسب برای پدافند غیر عامل صنعت بیمه کشور نیز باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان رئیس، مدیر کل حراست به عنوان دبیر و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران کل حوزه ریاست کل، روابط عمومی و امور بین الملل و بازرسی، حسابرسی داخلی و مبارزه با پولشویی، توسعه مدیریت ریسک و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اعضای کمیته پدافند غیر عامل بیمه مرکزی هستند.

 

کد خبر: 13545

این را نیز بررسی کنید

تجارت نو

صدور گواهینامه مدیریت ریسک ISO 31000 بیمه تجارت‌نو

شرکت بیمه تجارت‌نو موفق شد گواهینامه استاندارد ایزو ۳۱۰۰۰ را از مؤسسه توف‌نورد اتریش دریافت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *