چهارشنبه , ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » تحقق سوپر مارکت مالی در «باجه دیجیتال» همراه بانک ایران زمین

تحقق سوپر مارکت مالی در «باجه دیجیتال» همراه بانک ایران زمین

این که یک مشتری بتواند با مراجعه به شعبه بانک خود علاوه بر نیازهای بانکی، نیازهای غیربانکی خود را نیز برطرف کند بسیار ارزشمند است و ماجرا زمانی جذاب تر و بهینه تر می شود که همه این امکانات نه در داخل شعبه فیزیکی بلکه در شعبه مجازی و از طریق یک اپلیکیشن موبایلی امن فراهم شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، در شرایطی که بانک ها تلاش می کنند به دلیل شیوع کرونا تا حد امکان حضور مشتریان در شعب را کاهش دهند، بانک ایران زمین پا را فراتر گذاشته و با همراه بانک خود نه تنها نیازهای بانکی مشتریان را تا حد زیادی برطرف می کند، بلکه برخی خدمات غیربانکی را نیز به آنها ارئه می دهد.

یکی از جذاب ترین بخش های همراه بانک جدید بانک ایران زمین، باجه دیجیتال است. آیکونی که در آن تقریبا همه خدمات مورد نیاز یک مشتری بانک ارائه می شود، بدون این که مراجعه ای به شعبه صورت بگیرد.
«باجه دیجیتال» این بانک که در همراه بانک گنجانده شده است، خدماتی معمول پرداخت مانند پرداخت قبوض، نیکوکاری، خرید شارژ و خرید بسته اینترنت را در نظر گرفته است.

با این حال «باجه دیجیتال» مانند یک سوپر مارکت مالی کوچک عمل می کند، به همین دلیل این اپلیکیشن تلاش کرده که به نیازهای مخاطبان در حوزه سفر و خرید خدمات بیمه ای هم پاسخ دهد.

طبیعی است که مشتری بانک با اعتماد به خدمات آن ترجیح می دهد در صورت امکان، سایر نیازهای خود را نیز از طریق همان بانک برطرف کند. بانک ایران زمین با شناخت درست از این موقعیت، خدمات قابل ارائه در اپلیکیشن همراه بانک را توسعه داده و دو خواسته مهم شهروندان را یعنی «سفر» و «بیمه» را نیز وارد سبد محصولات دیجیتال کرده است.

اکنون کاربران همراه بانک ایران زمین می توانند با مراجعه به بخش «بیمه» این اپلیکیشن، انواع بیمه نامه شخص ثالث، موتورسیکلت، بدنه اتومبیل، بیمه مسافرتی، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه درمان، بیمه مسئولیت پزشکان، بیمه آتش سوزی و زلزله و بیمه های انفرادی و سازمانی را پس از استعلام قیمت از شرکت های مختلف، خریداری کنند.

همچنین امکان خرید بلیط اتوبوس، هتل و هواپیما از طریف باجه دیجیتال همین اپلیکیشن فراهم است.

باجه دیجیتال همراه بانک ایران زمین البته بخش های کاربردی دیگری مانند صدور کارت هدیه مجازی، شارژ کارت هدیه، دریافت فرم های بانکی، خدمات بن کارت و .. نیز دارد که هر کدام برای گروهی از کاربران می تواند مورد استفاده باشد.

* کد خبر: 13477

این را نیز بررسی کنید

رییس کمیسیون عمران مجلس: بازگشایی گره تولید با روش‌های نوین تامین مالی

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت همکاری بیش از پیش بانک‌ها با بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *