سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » «جعفری» به تراژدی زیان بیمه سینا پایان داد

«جعفری» به تراژدی زیان بیمه سینا پایان داد

اعضای حاضر در جلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام بیمه سینا، به اتفاق آرا صورت‌های مالی سال ۱۳۹۸ این شرکت را تصویب کردند و به تقسیم ۲۰ ریال سود به ازای هرسهم رای مثبت دادند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در ابتدای این جلسه، دکتر رضا جعفری مدیرعامل و  نایب‌رئیس هیئت مدیره شرکت، گزارش هیئت‌مدیره به مجمع در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ را قرائت و برنامه‌های آتی بیمه سینا را برای صاحبان سهام اعلام کرد.

در این جلسه که با حضور ۷۷ درصد صاحبان سهام برگزار شد، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده بیمه مرکزی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار به ‌صورت ارتباط آنلاین حضور داشتند و اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه سینا نیز به سوالات حاضران پاسخ گفتند.

دکتر محمد اسکندری مدیرعامل هلدینگ مالی سینا ریاست مجمع را بر عهده داشت؛ آقای شهریار به همراه خانم مشهدی به عنوان ناظران مجمع و خانم کتایون هدایت‌پور نیز به عنوان منشی جلسه در جایگاه حاضر شدند.

مجمع بیمه سینا در نهایت همچنین با اعلام سود دوره به مبلغ ۸۱۵ میلیارد ریال و پوشش زیان سنواتی، موسسه حسابرسی «مفید راهبر» را به عنوان بازرس اصلی و علی‌البدل و حسابرس مستقل شرکت سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با اکثریت آراء انتخاب کرد.

در این جلسه که ساعت ۱۰ صبح روز یک‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ در شعبه شهید بهشتی بیمه سینا برگزار شد، روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

 

* کد خبر: 13308

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

صرفه جویی در وقت مشتریان با بیمه دیجیتال اتومبیل “سامان”

  رئیس اداره نظارت بر خسارت بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان اعلام کرد : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *