شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » بیمه » بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی قراردادی بزرگ منعقد کردند

بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی قراردادی بزرگ منعقد کردند

بیمه آسیا، کارکنان سازمان امور مالیاتی را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه های درمان و سایر پوشش های بیمه اموال و اشخاص قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت، قرارداد بیمه تکمیل درمان کارکنان سازمان مالیاتی کشور به امضا رسید.

بنا بر این گزارش، در این مراسم که با حضور دکتر جنتی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مالیاتی کشور و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، آقای جنتی ضمن اعلام رضایت کامل پرسنل این سازمان از خدمات بیمه آسیا در سال های گذشته، از شروع همکاری های مجدد ابراز خرسندی کرد.

در این مراسم، مدیرعامل بیمه آسیا نیز با تأکید بر اینکه بیمه آسیا به عنوان شرکتی توانمند و فنی در صنعت بیمه شناخته می شود، اظهار امیدواری کرد، این همکاری بین دو سازمان بزرگ و شناخته شده، الگوی مناسبی برای تعاملات بیمه ای در کشور باشد.

گفتنی است، بر اساس قرارداد فی ما بین بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی، قریب به ۳۰ هزار نفر از پرسنل این سازمان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان و سایر پوشش های بیمه ای اموال و اشخاص بیمه آسیا قرار می گیرند.

* کد خبر: 13259

این را نیز بررسی کنید

پیام نهاد ناظر به شبکه فروش ارسال شد

در پی برخی ناهماهنگی ها و اعمال سلیقه ها از سوی برخی از نمایندگان شبکه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *