دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه » بیمه »  پرداخت خسارت ۲۸ میلیارد ریالی از سوی بیمه سینا

 پرداخت خسارت ۲۸ میلیارد ریالی از سوی بیمه سینا

مدیرعامل و نایب‌رییس هیأت مدیره بیمه سینا طی مراسمی در شرکت هتل‌های بین‌المللی پارسیان، چک خسارت ۲۸ میلیارد ریالی هتل پارسیان رامسر را به آقای سیدعلی میرامینی تحویل داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در پی اعلام خسارت ناشی از یک فقره آتش‌سوزی از سوی هتل پارسیان رامسر، کارشناسان بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا بلافاصله در محل حادثه حاضر شده و به بررسی میزان خسارت‌های وارده پرداختند.

با توجه به اولویت بیمه سینا مبنی بر لزوم پرداخت به‌موقع خسارت‌ها در راستای افزایش رضایت‎‌مندی مشتریان، مدیرعامل بیمه سینا شخصاً در این مراسم حضور یافت و چک ۲۸ میلیارد ریالی مربوط به خسارت این هتل را به آقای سیدعلی میرامینی مدیرعامل هتل‌های بین‌المللی پارسیان تقدیم کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر رضا جعفری در این مراسم با اشاره به کارکردهای بیمه در بخش‌های مختلف تصریح کرد: صنعت بیمه علاوه بر ارتقا و رشد فرهنگ ایمنی در جامعه، ضامن آرامش مردم و فعالان بخش های مختلف در صنعت و گردشگری بوده و همواره تلاش می‌کند تا با طراحی بیمه‌نامه‌های جدید متناسب با ریسک‌های بیمه‌گذاران، زیرساخت های لازم را برای امنیت و آرامش جامعه فراهم کند.

* کد خبر: 13241

این را نیز بررسی کنید

بیمه تجارت نو ۱۰۸ میلیارد ریال خسارت به شرکت پیشگامان صنعت کاغذ پرداخت کرد

در پی وقوع آتش سوزی در شرکت پیشگامان صنعت کاغذ و اعلام آن از سوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *