سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » رفتار اقتصادی پس از کرونا تغییر خواهد کرد

رفتار اقتصادی پس از کرونا تغییر خواهد کرد

اگر نهادها و سازمان ها برای تحقق دولت الکترونیک تمامی توان خود را به کار گیرند، مسیر توسعه اقتصادی و ضریب رضایت عمومی افزایش خواهد یافت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر غلامرضا سلیمانی که در جمع مدیران عامل صنعت بیمه سخن می گفت، با اعلام این مطلب افزود: همه گیری ویروس کرونا معادلات اجتماعی و مبادلات اقتصادی را با تغییرات بسیاری روبرو کرده و به همین خاطر صنعت بیمه هم با درک این واقعیت در رفتار و رویکردهای خود تجدید نظر خواهد کرد.
رییس کل بیمه مرکزی، راهبرد تسهیل گرانه در روند ارائه خدمات بیمه ای را در افزایش ضریب نفوذ بیمه موثر ارزیابی کرد و گفت: فعالیت شبکه های الکترونیکی فروش در کنار بازار سنتی بیمه در حال رشد است و این وظیفه ماست که از ایده های نو و فن آوری های برتر حمایت کنیم.
رییس شورای عالی بیمه رشد بیمه های زندگی را در گرو بهره مندی از ابزارهای الکترونیکی و حمایت صنعت بیمه از نرم افزارهای جدید دانست و اظهار داشت: خوشبختانه آمار موفقیت “آی تی” در صنعت بیمه رشد قابل قبولی را تجربه کرده که این روند با شتاب بیشتری دنبال خواهد شد.
دکتر سلیمانی با اشاره به تخصیص کد یکتا برای سه رشته بیمه ای ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک رشته های دیگر بیمه ای نیز با اختصاص کد یکتا به مخاطبان خود در هدایت و کنترل بازار، موفق تر عمل کنند.
وی خاطرنشان کرد: اگر صنعت بیمه می خواهد در عرصه صنعت مالی حرف های جدی تری برای گفتن داشته باشد باید در بخش های مختلف از جمله افزایش سرمایه، گسترش شبکه فروش و ارائه محصولات بیمه ای متناسب با نیاز بازار، تقویت شود.
گفتنی است در این نشست هم اندیشی، گزارش مفصلی در خصوص آخرین تحولات صنعت بیمه از سوی دکتر سلیمانی ارائه شد و در ادامه دبیرکل سندیکای بیمه گران و تنی چند از اعضای هیات عامل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت های بیمه نیز به طرح دیدگاه های خود پرداختند.

* کد خبر: 13214

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

صرفه جویی در وقت مشتریان با بیمه دیجیتال اتومبیل “سامان”

  رئیس اداره نظارت بر خسارت بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان اعلام کرد : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *