سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بانک » قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی در جشنواره تابستان سورسامانی

قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی در جشنواره تابستان سورسامانی

ششمین قرعه‌کشی سورسامانی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) با جایزه‌های نقدی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در سور سامانی تابستان ۹۹ ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان که از اول شهریور تا ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود، یک جایزه ۲۰ میلیون تومانی و ۳۰ جایزه یک میلیون تومانی به برندگان خوش‌شانس اختصاص داده شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این قرعه‌کشی لازم است پس از عضویت در سامانیوم از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن سامانیوم و ثبت کارت، ۳۰۰۰ امتیاز وفاداری تا پایان مردادماه کسب کنند. گفتنی است که مشتریان برای کسب امتیاز وفاداری لازم باید حداقل «یک‌ میلیون تومان در سپرده‌های جاری، جاری ۲۴، کوتاه‌مدت وین، وینسا، ساج» یا «دو میلیون تومان در سپرده‌های: کوتاه‌مدت عادی، سیمیا، پذیرندگان کارت، وین برتر، سپرده ۸۲۷» یا «پنج میلیون تومان در سپرده‌های: قرض‌الحسنه پس‌انداز، قرض‌الحسنه وین» خود در طول یک ماه نگهداری کنند.

پس از این، با فعال شدن بسته‌های قرعه‌کشی در شهریورماه، مشتریان حائز شرایط که امتیاز وفاداری کافی دارند می‌توانند برای دریافت یک شانس در قرعه‌کشی ۲۰ میلیون تومانی ۵۰۰ امتیاز سامانی و برای یک شانس در قرعه‌کشی ۱ میلیون تومانی، ۱۰۰ امتیاز سامانی صرف کنند. لازم به ذکر است که مشتریان در صورت دارا بودن امتیاز سامانی کافی، امکان خرید شانس در هر دو قرعه‌کشی را دارند.

این قرعه کشی ۱۸ شهریورماه برگزار و مراسم آن از طریق صفحه اینستاگرام سامانیوم به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان برای عضویت در باشگاه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این قرعه کشی می‌توانند به سایت https://bit.ly/301qMye و همچنین صفحه اینستاگرام سامانیوم به نشانی@samanium مراجعه و یا با مرکز صدای مشتریان بانک سامان به شماره ۰۲۱۶۴۲۲ تماس حاصل کنند.

* کد خبر: 13042

این را نیز بررسی کنید

بانک سپه

طرح بخشودگی جرائم تأخیر بدهی تسهیلاتی در بانک سپه

بانک سپه به منظور تکریم مشتریان خود از عید سعید فطر تا عید غدیر خم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *